Shiba Inu Fiyatı Patlıyor, KangaMoon Geleceğin Meme Coini Olabilir mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Shiba Inu son haftada patlama yaptı. Değeri %183,84 arttı ve binlerce yeni yatırımcı beklenen fiyat artışlarından yararlanmak için Shiba Inu ekosistemine katıldı. Sponsorlu içerik göndericisine göre, KangaMoon ön satışı sırasında yeni bir kilometre taşına ulaştı ve gelecek hafta boyunca değer kazanmaya devam etmesi bekleniyor. Sonuç olarak, bazı meme coin yatırımcıları portföylerini çeşitlendirme yolunu seçiyor. Yeni proje geleceği belirsizdir, dikkatli olunmalıdır, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Shytoshi Kusama, Shiba Inu Hakkında Birkaç Duyuru Yaptı

Son 5 gün içinde, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, X üzerinde son derece aktifti. Kusama, Shiba Inu topluluğuna birkaç gönderi yaptı. Bu gönderilerden biri, Shiba Inu’nun Dogecoin’e yetişmekte olduğunu vurguladı. Yazı yazılırken, Dogecoin piyasa değeri ile 9. en büyük kripto para birimi olarak sıralanırken, Shiba Inu 11. sırada yer alıyordu.

Shiba Inu’nun son büyümesi bu farkı büyük ölçüde kapattı ve şimdi, Kusama Shiba Inu’nun “Dogecoin katili” coin olduğunu vurguluyor.

Son gönderilerinden birinde Kusama, “gelecek hafta bir büyük duyuru daha olacak” dedi. Bu duyurunun, son bir yılda katlanarak büyüyen Shiba Inu ekosistemine daha fazla kullanım sağlaması bekleniyor.

CoinMarketCap’e göre, Shiba Inu şu anda 0,00002818 dolar seviyesinden işlem görüyor ve SHIB, son bir ayda %212 artış gösterdi. Bu, Shiba Inu’nun bir yıldan fazla bir süredir ulaştığı en yüksek fiyat ve şimdi meme coin meraklıları, Shiba Inu’nun gelecek 10 ay içinde Dogecoin’i devirebileceğine inanıyor.

KangaMoon En İyi Meme Coin Olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre meme coinlere olan talep artarken, KangaMoon piyasa büyümesinden yararlanmak istediği iddia ediliyor. Bu yenilikçi yeni proje, değerini %50 artırdı ve şimdi ön satışının ikinci aşaması neredeyse tükendiği aktarılıyor, fakat geleceği belirsizdir yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Ekibinin aktardığına göre yatırımcıların KangaMoon’a katılma ana nedeni, projenin benzersiz modeli. Sadece başka bir meme coin olmak yerine, KangaMoon sosyal-finans özellikleri ve bir P2E oyunu sunuyor. Bu oyun, kullanıcıların karakterlerle turnuvalarda savaşmasına ve kimin kazanacağına bahis yapmalarına olanak tanıyacak. Ancak bu, KangaMoon’un birçok özelliğinden sadece biri.

Proje, sosyal aktiviteleri için oyuncuları aktif olarak ödüllendirecek. Ne kadar çok katılırlarsa, ödülleri o kadar yüksek olacak. Ayrıca, kullanıcılar maksimum getiri elde etmek için haftalık, aylık ve çeyreklik meydan okumaları tamamlayabilecek.

Bu sosyal-finans teşvikleri, benzer düşünen bireylerden oluşan canlı bir ekosistem oluşturmak için KangaMoon’a yardımcı olacak. KangaMoon, ekosistemi içinde $KANG tokenlerini kullanacak. Bu tokenler şu anda 0,0075 dolar seviyesinden işlem görüyor ve KangaMoon, ön satışının ikinci aşaması sırasında yatırım yapanlara %10’luk bir satın alma bonusu sunduğu iddia ediliyor.

KangaMoon mu Shiba Inu mu?

Shiba Inu ekosistemini oluştururken, bazı uzmanlar SHIB’in zirve büyüme aşamalarını zaten geçtiğine inanıyor. Sonuç olarak, gelecekteki getiriler sınırlı olabilir. Yeni proje KangaMoon’un geleceğide belirsiz başarılı olup olmayacağı yatırımcılar tarafından merak ediliyor.

KangaMoon tokeni incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : KangaMoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?