Sponsorlu İçerik
Şubat 8, 2024

Sei (SEI) ve Ripple (XRP) Düşüş Riskiyle Karşılaşıyor, DeeStream (DST) Gizli Gücünü Ortaya Çıkartabilir mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto paralar, fiyat performanslarını koruyup ilgili kalmak adına her zamankinden daha fazla zorlukla karşı karşıya. İster yavaş fiyat artışı, düzenleyici baskılar veya güvenlik ihlalleri olsun – veya Ripple (XRP) örneğinde olduğu gibi hepsinin bir kombinasyonu olsun – sadece en güçlü ve benzersiz projeler gelişiyor. Sei (SEI), dalgalı suları yüzerek ilerleyen kripto listesine katılırken, geleceği belirsiz olan DeeStream (DST)‘in başarılı olup olmayacağı merak ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sei (SEI): Fiyatın düşmesiyle sürdürülebilirlik sorunlarıyla karşı karşıya

Sei (SEI) başlangıçta yüksek frekanslı ticarete odaklanan platformuyla büyük başarı elde etmiş gibi görünse de, zaman Sei’nin (SEI) iyi kurulmuş bir kullanım durumu ve sürdürülebilir bir topluluk üyeliği eksikliğini gösterdi.

Sonuç olarak, Ocak 2024’te 0.8779 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı erken fiyat hareketini sürdüremedi. Ancak, yatırım topluluğundan güven eksikliği ve içsel zayıflık, yazma sırasında son bir ayda neredeyse %13’lük bir düşüşle 0.6846 dolara gerilemesiyle gösteriliyor. Bu, Sei (SEI) etrafındaki devam eden ayı piyasası hissini gösteriyor.

XRP (XRP): Kripto balina coin dump’ı arasında düzenleyici inceleme sıkılaşıyor

Yılın Ripple Labs tacının mücevheri için iyi bir başlangıcı olmadı, çünkü XRP (XRP) 127 milyon XRP token’ının bir kripto balinası tarafından dump edilmesi haberinin ardından 0.50 dolar işaretinin üzerinde kalmak için mücadele ediyor.

Bu haber, SEC’in XRP (XRP) etrafındaki küresel düzenleyici atmosfer sıkılaşırken XRP’nin (XRP) geçerliliği konusunda yeni hukuki meydan okumaları başlatmaya devam ettiği sırada geldi.

XRP (XRP) piyasada öncü bir DeFi çözümü olma yolunda bazı büyük TradFi isimlerinin güvenini korurken, büyük zorluklarla karşı karşıya. Yazma sırasında, bir ay öncesine göre %18 düşüşteydi. Sonuç olarak, birçok yatırımcı ayrılıyor.

DeeStream (DST): Ön satış başlangıcı hızlı bir giriş yaptı

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan DeeStream (DST) yakın zamanda kripto ön satışını başlattı. Özellikle özgür konuşma şampiyonları ve büyük miktarlarda çevrimiçi dijital içerik yaratan ve tüketenler arasında büyük bir ivme oluşturduğu iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sponsorlu içerik göndericisine  göre yaratıcılar ve kullanıcılar, YouTube ve Twitch gibi merkezi platformlardan gelen müdahalelerden giderek daha fazla umutsuzluğa düşerken, DeeStream (DST) kullanıcıların ve yaratıcıların istedikleri şekilde kendilerini ifade etmelerine olanak tanıyan bariyerleri, kuralları ve sınırlamaları kaldırmak istediği iddia ediliyor. Fakat başarılı olup olmayacağı bilinmiyor, yatırım kayıp riski bulunuyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Kullanıcılar ve yaratıcılar, ilişkilerini kurup maksimize edebilir, bağlantılar kurup çeşitli gelir paylaşımı ve ödül programlarından faydalanabilir ve anında ödemeler alabilirler. DeeStream, ICO’nun 1. aşamasındadır ve coinler hızla 0.035 dolardan satıldığı iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Sonuç

Kripto piyasaları, artan düzenleyici inceleme, siber güvenlik ihtiyaçları ve çevrimiçi tehditler ışığında sadece en güçlülerin gelişebileceği bir liyakatokrasiye dönüşüyor. Sei (SEI) ve Ripple (XRP) birçok engeli aşmak zorunda kalırken, DeeStream (DST) gerçek bir kripto mücevheri olmak için doğru zamanda piyasaya sürülüyor.

DeeStream (DST) tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?