Ocak 20, 2023

Robinhood’tan Müjde: Ethereum ve Bu Meme Coin’e Destek Başladı!


Robinhood geçtiğimiz yılın Eylül ayında, beta Web3 cüzdanını piyasaya sürdüğünü duyurdu. Ardından bekleme listesindeki 10.000 müşterinin cüzdanın test aşamasına katılmasına izin verdi. “Robinhood Cüzdan” adı verilen ürün, kullanıcıların ağ ücreti olmadan kripto para ticareti ve takası yapmasına olanak tanıdı ve Polygon’u desteklenen ilk blok zinciri olarak duyuruldu.

Johann Kerbrat bir tweet ile Polygon’un yanı sıra Ethereum ağına da destek verildiğini duyurdu. Bu, Shiba Inu da dahil olmak üzere Robinhood’ta listelenen 50’den fazla ERC-20 token için destek anlamına geliyor. Bu, müşterilerin COMP, MATIC, SHIB, SOL, UNI, USDC gibi token’ları transfer etmelerine imkan sağlıyor.

Robinhood, geçtiğimiz yılın Nisan ayında Shiba Inu listeleyerek önemli katkı sağladı. Meme coin’in komisyonsuz yatırım uygulamasında listelenmesi için Change.org’da başlatılan imza kampanyası yaklaşık 600.000 imzaya ulaştı.

Robinhood Genişliyor!

Johann Kerbrat, Web3 Robinhood Cüzdanının bekleme listesinde dahi 1 milyondan fazla kayıt aldıklarını açıkladı. Piyasaya sürülen Robinhood cüzdanı, beta programından bu yana müşteri geri bildirimlerine dayanarak yapılan değişiklikleri yapıyor. Bu bağlamda, hem Ethereum hem de Polygon’daki NFT’ler için destek eklendi. Kullanıcıların favori koleksiyonlarını güvenli bir şekilde görüntülemelerine ve saklamalarına olanak sağlandı.

Bu iyileştirmelerin yanı sıra, kullanıcılar Polygon’da ağ ücreti ödemeden kripto para ve token takası yapmaya devam edebilecek ve aynı şekilde en sevdikleri Web3 uygulamalarına bağlanabilecekler. Kerbrat, önümüzdeki haftalarda müşterilerine Robinhood Cüzdan iOS uygulamasına giriş sağlayacak erişim kodlarının e-posta yoluyla paylaşılacağını duyurdu. Uygulamayı indiren ve erişim sağlayan kullanıcılar cüzdanlarına 5 dolar değerinde kripto para almaya hak kazanacak.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?