Ocak 20, 2023

24 Milyonluk Meme Coin Yakımı: Dev Balinadan Destek Geldi!

Son 24 saatte 24.99 milyondan fazla Shiba Inu (SHIB) dolaşımdan kaldırıldı. 3.34 milyon dolar değerinde Shiba Inu’ya sahip gizemli bir meme coin balinası 23.14 milyon SHIB ile yakıma destek verdi.

SHIB yakımlarını takip eden Shibburn platformu, son 24 saat içinde topluluk liderliğindeki SHIB yakım girişimlerinin 24.991.453 (26.04 milyon) SHIB token’ını 5 ayrı işlemle sonsuza kadar dolaşımdan başarıyla kaldırdığını bildirdi.

Shiba Inu meme coin'de 24 saatlik yakım oranı

Toplamda 3.348.055 dolar (3.34 milyon dolar) değerinde büyük miktarda Shiba Inu (293.17 milyar) tutan gizemli bir meme coin cüzdanı, rekor bir yakım işlemi gerçekleştirdi. Söz konusu cüzdan, büyük bir işlemde “cehennem” adresine şaşırtıcı bir şekilde 23.141.621 (23.14 milyon) SHIB gönderdi. Etherscan.io tarafından sağlanan verilere göre, toplu yakım işlemi tam olarak 11 saat önce gerçekleştirildi.

Shiba Inu meme coin cüzdan transferleri

Bunların yanında, popüler meme coin geçen hafta performansında %20.1’lik bir artışla dikkat çekici bir yükseliş yaşadı. Fiyattaki artış, geliştirme ekibi tarafından Layer 2 protokolü Shibarium’un beta sürümünün yakında piyasaya sürüleceğini duyurmasının hemen ardından geldi. Merakla beklenen Shibarium – Layer 2 Çözümünün, daha fazla kullanıcı çekmesi ve SHIB token’ının benimsenmesini artırması bekleniyor.

Bunun dışında geliştirme ekibi, Shibarium ağında yapılan her işlemin SHIB token’larının yanmasına neden olacağını ve böylece Shiba Inu’nun genel arzını azaltacağını da onayladı. Bu, dolaşımdaki meme coin arzını azaltacağı için topluluk tarafından olumlu bir hareket olarak görülüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?