Ekim 22, 2022

Robinhood Duyurdu: Topluluk Listeleme için Akın Etti!


Son güncellenme : 22.10.2022 - 19:32

Komisyonsuz kripto para borsası Robinhood yeni bir coin listelemek istiyor. Peki bu listeleme Terra Classic (LUNC) için de geçerli olabilir mi? İşte detaylar.

Twitter hesabında listelenmesi gereken sonraki coin’i soran Robinhood, toplulukların dikkatini çekti. Son günlerin popüler Terra Classic (LUNC) topluluğu da bu paylaşıma akın edenler arasındaydı. Topluluk, LUNC’nin listelenmesi için Robinhood’u mesaj yağmuruna tuttu. Buna ek olarak imza kampanyası da başlattı.

Terra Classic Topluluğu Robinhood Listelemesi İstiyor!

Robinhood Terra Classic listeleyebilir

Robinhood tarafından paylaşılan tweet ortalama 13.000 yorum aldı ve her topluluk kendi token’ını ön plana çıkardı. Terra Classic topluluğu da LUNC listelemesi için yorumlara akın etti.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Binance, Crypto.com, KuCoin, Huobi, OKX ve birçok önemli borsa hali hazırda LUNC desteği sunduğunu açıkladı. Buna ek olarak bu borsalar listelemenin yanı sıra LUNC yakımını da destekliyor.

Topluluk ise Coinbase ve Robinhood borsalarının desteği için bir süredir imza topluyor. LUNC’nin ticaret hacmini ve topluluk potansiyelini öne sürerek, borsaların desteğinin karşılıklı bir kar sağlayabileceğini paylaşıyorlar.

Change.org’ta başlatılan bir kampanyada şimdiye kadar 7000 imza toplandı. Geçtiğimiz yıl Shiba Inu topluluğu yaklaşık 500.000 imza toplamış ve Robinhood cephesinden bir karşılık almıştı.

Eski Kongre adayı David Gokhshtein, Terra Classic topluluğunun ve Terra Classic Revival Yol Haritasının muazzam desteğine hayran kaldı. Bununla birlikte, LUNC’ye yatırım yapmaya karar vermeden önce bazı fayda ve projelerin geri geldiğini ve Terra Classic blok zincirinde inşa edildiğini görmekten hoşlandığını da açıkladı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coingape

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?