Robinhood Duyurdu: Topluluk Listeleme için Akın Etti!

0
Robinhood Duyurdu: Topluluk Listeleme için Akın Etti!

Komisyonsuz kripto para borsası Robinhood yeni bir coin listelemek istiyor. Peki bu listeleme Terra Classic (LUNC) için de geçerli olabilir mi? İşte detaylar.

Twitter hesabında listelenmesi gereken sonraki coin’i soran Robinhood, toplulukların dikkatini çekti. Son günlerin popüler Terra Classic (LUNC) topluluğu da bu paylaşıma akın edenler arasındaydı. Topluluk, LUNC’nin listelenmesi için Robinhood’u mesaj yağmuruna tuttu. Buna ek olarak imza kampanyası da başlattı.

Terra Classic Topluluğu Robinhood Listelemesi İstiyor!

Robinhood Terra Classic listeleyebilir

Robinhood tarafından paylaşılan tweet ortalama 13.000 yorum aldı ve her topluluk kendi token’ını ön plana çıkardı. Terra Classic topluluğu da LUNC listelemesi için yorumlara akın etti.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Binance, Crypto.com, KuCoin, Huobi, OKX ve birçok önemli borsa hali hazırda LUNC desteği sunduğunu açıkladı. Buna ek olarak bu borsalar listelemenin yanı sıra LUNC yakımını da destekliyor.

Topluluk ise Coinbase ve Robinhood borsalarının desteği için bir süredir imza topluyor. LUNC’nin ticaret hacmini ve topluluk potansiyelini öne sürerek, borsaların desteğinin karşılıklı bir kar sağlayabileceğini paylaşıyorlar.

Change.org’ta başlatılan bir kampanyada şimdiye kadar 7000 imza toplandı. Geçtiğimiz yıl Shiba Inu topluluğu yaklaşık 500.000 imza toplamış ve Robinhood cephesinden bir karşılık almıştı.

Eski Kongre adayı David Gokhshtein, Terra Classic topluluğunun ve Terra Classic Revival Yol Haritasının muazzam desteğine hayran kaldı. Bununla birlikte, LUNC’ye yatırım yapmaya karar vermeden önce bazı fayda ve projelerin geri geldiğini ve Terra Classic blok zincirinde inşa edildiğini görmekten hoşlandığını da açıkladı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın