Ripple CEO’su, Bitcoin (BTC) Hakkında Konuştu!

0

Dijital ödemeler kralı Ripple Inc.’in CEO’su ve kurucu ortağı Brad Garlinghouse, en büyük kripto para olan Bitcoin’in geleceği konusundaki düşüncelerini paylaştı. Ünlü CEO’ya göre Bitcoin (BTC) için 1 trilyon dolar’lık bir piyasa değeri kaçınılmazdı.

Garlinghouse, son Twitter paylaşımında, bir trilyon dolar piyasa değerine ulaşmanın Bitcoin (BTC) için “inanılmaz” bir kilometre taşı olduğunu dile getirdi. Bunun yanında Ripple’ın CEO’su bu başarıya şaşırmadı.

Dijital varlıklar segmentinin toplam piyasa hacminin on basamaklı bölgelere neredeyse hiç dokunmadığı günleri hatırladı. Bu pozisyonlardan bile, “dört virgül kulübüne” katılmak Garlinghouse için kaçınılmaz görünüyordu. Aynı zamanda ünlü CEO Bitcoin’in (BTC) büyüme hızının kendisini heyecanlandırdığını söyledi; ilerleme 10 yıldan az sürdü. Garlinghouse, önümüzdeki on yılın büyük olasılıkla dijital altın için daha parlak fırsatlar sağlayacağını da sözlerine ekledi.

Bilindiği üzere Bitcoin’in (BTC) piyasa değeri (bugüne kadar çıkarılan tüm Bitcoin’lerin (BTC) net değeri) dün ilk kez 1 trilyon dolar’ı aştı. Toplam kripto para piyasası değeri de 1.6 trilyon dolar’ı aştı. Bu gelişmelerin kripto para piyasası için oldukça sevindirici olduğunu söyleyebiliriz.

Ripple Tarafında Son Durum

Geçen hafta, Garlinghouse Bitcoin (BTC) için değil de Ripple Inc. için, bazı anlamlı haberler paylaştı. Şirket ve SEC, devam eden davalarını mahkeme öncesi aşamada çözemedi. SEC’in yönetimi Ripple karşıtı saldırısından bu yana tamamen değişse de, görüldüğü üzere sonuç değişmedi.

Bunun yanında, bugün bildirdiğimiz üzere, eski SEC başkanı Mary Jo White, meslektaşlarının Aralık ayında Ripple’ı dava etme kararının “tamamen yanlış” olduğunu itiraf etti. Söz konusu haberin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın