Aralık 30, 2021

Raoul Pal İddialı: Bu Altcoin, Bitcoin’i (BTC) Kesinlikle Geçecek!

Real Vision CEO’su Raoul Pal, Ethereum‘un (ETH), piyasa değeri açısından lider kripto varlığı Bitcoin’i “kesinlikle” geçeceğini belirtti.

The Stakeborg Talks ile yeni bir YouTube röportajında ​​konuşan makro guru, Ethereum (ETH) ağının mevcut hızının ve büyümesinin gelecekte Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans sergileyeceğini gösterdiğini öne sürdü.

ETH’nin, BTC’nin piyasa değerini “geçeceğini (flippening)” görüp görmediği sorulduğunda Pal, kendinden emin bir şekilde bu soruya yanıt verdi.

“Evet, kesinlikle. Kesinlikle.”

Pal ayrıca, iki kripto varlığını karşılaştırmanın pek bir anlamı olmadığı konusunda da uyardı.

“Biri değerin interneti, diğeri ise bir değer deposu. İkisi aynı şey değil. Dünyadaki tüm cep telefonu ağlarının değeri altından çok daha değerli ama kimse onları karşılaştırmıyor. Bu aptalca. Ama insanlar bu kripto varlıkları karşılaştırıyor.

Şimdi, 10 yıl içinde Bitcoin (BTC) akıllı sözleşmelere sahip olursa, ucuz işlemlere sahipse, Ethereum’un sunduğu tüm bu şeyler, o zaman pek sorun olmayacak, bu tekrar değişebilir.

Bunu mutlaka kalıcı bir değişim olarak düşünmüyorum. Belki başka bir şey olur. Tüm değişimlere kesinlikle açığım.”

Ethereum’un mevcut piyasa değeri yaklaşık 452.9 milyar dolarken, Bitcoin’in 903 milyar doların üzerinde olan piyasa değerinin kabaca yarısı kadar değere sahip.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.