Mart 17, 2024

Raffle Coin (RAFF) Araştırılıyor: Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) Yatırımcısı Projeyi Radarına Aldı!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto paranın dinamik dünyasında, yeni proje geleceği belirsiz olan Raffle Coin (RAFF) yenilikçi merkezi olmayan platformun bazı kripto para severler tarafından araştırıldığı aktarılıyor. Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) yatırımcılarının yeni proje Raffle Coin‘i (RAFF) yakından inceliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Avalanche (AVAX) Fiyat Artışının Ortasında Loco Esports Platformuyla Ortak Oldu

Avalanche (AVAX), haftalık fiyatında %26,06’lık kayda değer bir artışla önemli bir dalgalanma yaşadı. Son dönemdeki gerilemelere rağmen Avalanche (AVAX), Avalanche (AVAX) coin değerinin 54,98 dolar’a ve piyasa değerinin 20,7 milyar dolara ulaşmasıyla toparlanma belirtileri gösterdi. Bu son fiyat pompası, Avalanche’ın (AVAX) fiyatını 50 Günlük SMA (36,74 dolar) ve 200 Günlük SMA (25,65 dolar) gibi temel hareketli ortalamaların üzerine çıkararak yükseliş eğilimine işaret etti.

Ayrıca, Avalanche (AVAX) için teknik göstergeler yükseliş eğiliminde ve yakın gelecekte daha fazla yukarı yönlü fiyat hareketine işaret ediyor. Avalanche’da (AVAX) gözlemlenen yükseliş ivmesi, kripto piyasasında en iyi rakip olarak artan öneminin bir kanıtıdır.

Solana (SOL) Güçlü Performans ve Büyüyen Benimseme

Solana’nın (SOL) aylık fiyatı 115 dolar ile 169 dolar arasında değişerek %46,93’lük önemli bir artış gösterdi. Şu anda Solana (SOL), yaklaşık 4 milyar dolar Toplam Değer Kilitli (TVL) ve 80 milyar dolar piyasa değeri ile kayda değer bir büyüme yaşıyor. İsrail Şekeli destekli bir stabilcoin olan BilShares’in (BILS) Solana (SOL) blok zincirinde kullanıma sunulması, yatırımcıların büyük ilgisini çekmiştir.

Eski direnç seviyelerinin artık güçlü bir destek görevi görmesiyle birlikte iyimserlik hakim ve bazıları 250 dolar seviyesine doğru bir ilerleme öngörüyor. İyimser görünüme rağmen, Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) 80,50 seviyesinde olması, Solana’nın (SOL) aşırı satın alınmış olabileceğini ve potansiyel bir tersine dönüşe açık olduğunu gösterdiğinden dikkatli olunması gerekiyor. Yatırımcılara ihtiyatlı davranmaları ve piyasadaki dalgalanmanın ortasında kârlarını korumak için sıkı stop-loss emirleri uygulamaları tavsiye edilir.

Raffle Coin (RAFF) Piyasada Olabilecek mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Raffle Coin (RAFF), bir kullanıcı deneyimi sunarak bireylerin kolaylıkla bir hesaba kaydolmasına ve çeşitli kripto para birimleri kullanarak anında para yatırmasına olanak tanıyacağı iddia ediliyor. Raffle Coin (RAFF) platformundaki ücretler, geleneksel çekiliş platformlarına kıyasla önemli ölçüde daha düşüktür ve kullanıcılar daha fazla rahatlık için anında para çekme işlemleri olacağı iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre Raffle Coin (RAFF) için ön satış 0,016 dolar token fiyatı bazı kripto para severleri tarafından detaylıca araştırıldığı aktarılıyor. Ön satış için toplam altı aşama ile yatırımcılar, sınırlı sayıdaki Raffle Coin (RAFF) token arzındaki paylarını güvence altına alabilecekleri iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Raffle Coin tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Raffle Coin
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?