Mart 16, 2024

Potansiyel Altcoin Kazançları Mümkün mü?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bitcoin’in fiyatındaki düşüş geçtiğimiz günlerde 660 milyon dolarlık kripto kaybına yol açtı. Bu olay yatırımcıları sarsarken aynı zamanda yeni kapılar da açtı. Kripto piyasası gelişmeye devam ettikçe, bu tür fırsatları takip etmek çok önemli hale geliyor.

BlastUP Birkaç Hafta İçinde 2 Milyon Doların Üzerinde Para Topladığı İddia Ediliyor Başarılı Olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlastUP, başlangıcıyla manşetlere çıkan bir Katman 2 blok zinciri olan Blast’a dayanan benzersiz bir launchpad platformudur. BlastUP, sadece birkaç hafta içinde 2 milyon doların üzerinde fon toplayarak Blast’ın izinden gidiyor. Proje yenidir, geleceği belirsizdir yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Eksiksiz bir Web3 ve yapay zeka araçları paketi ile DApp’leri başlatmaya yönelik yenilikçi çözümleri yeni başlayanlar için bir hit olacağından BlastUP’ın etkisi çok büyük olabilir. Platforma katılan herkes için kapsamlı bir araç seti ve ödüllendirici bir sistem sunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre BlastUP tokenlerinin ön satışı devam ediyor ve beşinci aşamadaki fiyat 0,055 dolar olarak belirlenirken, borsalar tarafından kabul edilir ve ekibi sadık kalırsa fiyatında artış yaşanabileceği iddia ediliyor.

Bir Oyun Değiştirici Yakalayın: BlastUP Tokeni İncelemek için tıklayın

BlastUP token sahipleri, öncelikli token satışından IDO’larda özel sadakat ödüllerine kadar birçok avantaja erişebilirler. Ayrıca BlastUP tokenlerini stake ederek faiz kazanabilir ve desteklenen projelerden ücretsiz token sağlayan tohum stake etme özelliğinden yararlanabilirler.

BlastUP sadece başka bir kripto projesi değil, geniş bir kitlenin sadakatini kazanmak için güçlü bir temele sahip. Bu launchpad, blockchain girişimleri için giriş engellerini azaltmayı ve en başından itibaren başarılı olmak için her şeye sahip olmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

BlastUP’ın ayrıntılı yol haritası 2026’ya kadar uzanmakta olup, bir AI IDO tarayıcısı, AI Startup Team Tools ve Community Marketplace’i tanıtmayı planlamaktadır.

BlastUP Tokenlarını İncelemek için tıklayın

NEAR Protokolü Nvidia’nın Yapay Zeka Konferansında Yükselişe Geçti

NEAR Protocol’ün son dalgalanması, NVidia’nın AI konferansına katılımı ve etkileyici bir 8,02 dolar ile kapanışıyla uyumlu olarak piyasada kesinlikle dalgalar bıraktı. İkinci direnç seviyesi 9,11 dolar ve en yakın direnç seviyesi 10,49$ ile NEAR’ın geleceğinde dinamik bir yukarı doğru eğri olasılığını algılayabiliriz. Ancak bu büyük ölçüde konferans sonrası piyasanın vereceği tepkiye bağlı.

Umut verici senaryoya rağmen, Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı alım koşullarına işaret ederek ‘satış’ sinyali veriyor. Buna karşılık, hem Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) hem de 10 ve 100 günlük Basit Hareketli Ortalamalar alımları destekliyor. NEAR’ın en yakın destek seviyeleri 2,97 dolar ve 2,07 dolar’dır. Göstergelerdeki bu ayrışma, NEAR’a yapılacak uzun vadeli yatırımlar için ihtiyatlı bir yaklaşım gerektiriyor.

Solana’nın Piyasa Analizi: Pozitif Eğilimler ve Potansiyel Düşüşler

Şu anda 177 dolar seviyesinde bulunan Solana (SOL), ikinci direnç seviyesi olan 160 dolar’ı kırdı ve bir sonraki direnç seviyesi olan 182,72$’a doğru ilerliyor. Piyasa eğilimlerine bağlı olarak, momentum onu daha da ileri taşıyabilir. MACD ve Basit Hareketli Ortalamaların her ikisi de devam eden olası bir yükseliş eğiliminin göstergesi olarak bir satın alma eylemine işaret ediyor.

Öte yandan, Solana’nın fiyatı en yakın destek seviyesi olan 100,87 dolar’a ve hatta daha kötü bir senaryoda 76,03$’a kadar düşebilir. Stokastik RSI ve RSI hareketleri nötr olup bir miktar ihtiyata işaret ederken, 104,33$’lık güçlü uzun vadeli Basit Hareketli Ortalama, para biriminin potansiyel geri sıçraması için iyimserliği teşvik ediyor.

MATIC Analizi: Polygon’un DEX Kilometre Taşının Ortasında Çelişkili Göstergeler

MATIC şu anda 1,15 dolardan işlem görüyor ve ilk direnç seviyesi olan 1,13 doların yakınında seyrediyor. Polygon’un DEX kilometre taşının son gelişmesiyle birlikte, fiyat üzerinde yukarı yönlü bir baskı olabilir. Güçlü bir itme ile potansiyel olarak ikinci direnci 1,27 dolardan test edebilir. Ancak, MACD’nin düzeltilmesi bir satın alma eylemini gösterirken, 10 günlük SMA’nın bir satış eylemi önerdiğini ve çelişkili bir senaryo sergilediğini unutmayın.

Diğer taraftan, 100 günlük SMA gibi uzun vadeli göstergeler, madeni para için daha fazla iyimserlik öneren bir satın alma eylemine işaret ediyor. Bununla birlikte, fiyatın düşmesi durumunda MATIC, 0,82 dolar ve potansiyel olarak 0,63 dolar’dan destek bulmayı bekleyebilir. RSI ve Stokastik RSI tarafından önerilen görünüşte nötr eylem, MATIC için hem yükseliş hem de düşüş sonuçlarını birleştiren dengeli bir duruşu yeniden teyit ediyor.

Sonuç

Önemli kazançlar ve potansiyel düşüşler kaydeden dijital paralar denizinin ortasında, BlastUP geleceği başarılı olabilecek mi merak ediliyor. NEAR Protocol, Solana ve MATIC çeşitli potansiyeller gösterse de, BlastUP’ın ne yapacağı belirsiz.

BlastUP tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?