Şubat 18, 2023

Popüler Trader’dan Solana ve İki Kripto Varlık için Ralli Tahmini!

Bitcoin fiyatının Kasım ayındaki dibinden itibaren yükseliş tahmini yapan analist, piyasaya ilişkin tahminlerini güncelledi. DonAlt takma adıyla tanınan analist, Solana fiyat grafiğinin güçlü göründüğü görüşünde. Analiste göre SOL, performans olarak BTC’yi dahi geride bırakacak kadar güçlü.

Solana’yı gerçekten seviyorum. Bitcoin’e karşı olan performansını da iyi buluyorum. Bence çok yakında onu dahi geçebilecek kadar iyi performans gösterecek. USD karşısında değer kaybetti ve o kadar da güçlü görünmüyor.

Altcoin piyasasındaki görüşlerini de güncelleye n DonAlt, dikkat çeken detaylar verdi. Analist Litecoin fiyatındaki yükseliş tahminini koruyor. Analist Kasım ayında 60 dolarlık fiyattan LTC satın aldığını ve 100 doları kırması halinde daha fazla alanı olduğunu belirtmişti.

Eğer 100 dolarla mücadele ederse bu direnci güçlü bir şekilde tutar işler değişir. İşte o zaman fiyattaki yükseliş çok daha iyi olacaktır. Bu nedenle hemen pes etmeyeceğim.

Benzerini daha önce de gördük. Litecoin daha önce iki kez heyecanımızı arttırdı. Şu an 100 dolarla mücadele ediyor. Eğer burayı tutarsa bence kolayca iki katına çıkabilir. Yani 100 dolara çıkması 200 doların hayal olmadığın anlamına geliyor.

DonAlt son olarak Bitcoin fiyat tahmini yaparak tahminlerini sonlandırıyor. Ünlü trader’a göre BTC 32.000 dolara doğru ilerliyor ancak bu seviyelerde yeniden değerlendirmeye ihtiyaç olacak.

32.000 dolarlık seviyeler bence gayet yeterli. O seviyelerde ya tamamen satarım ya da biraz kar etmeye çalışırım. Çünkü yeterince büyük bir ralli kaydetmiş olacağız. Açıkçası daha da yükseleceğine inanıyorum.

16.000 dolar seviyelerindeyken belki 60.000 dolara dönebiliriz diye paylaşım yapmıştım. Şimdi de 30.000 dolara doğru geldik ve hala tahmin devam ediyor. Yakında herkes benzeri tahminleri paylaşacaktır.

İşlerin nasıl yürüdüğünü anlamışsınızdır. 5-10 kat artabilirsiniz ama %95 değer kaybetme riskiniz de var.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?