Şubat 20, 2022

Popüler Analist Düşüş Sırasında Alınabilecek 8 Altcoin’i Açıkladı!

Son günlerde kripto para birimi piyasası biraz sallantılı bir şekilde ilerliyor ve Fed’in faiz arttırma kararı ve Ukrayna-Rusya gerilimi piyasaları oldukça olumsuz ilerliyor. Kripto para birimi yatırımcıları ise bu tehlikeli dönemde ne yapmaları gerektiğini düşünüyor; almalı mı, satmalı mı?

Bu soruyu kripto para odaklı bir YouTube kanalının sunucusu Conor Kenny yanıtlıyor ve piyasa düşüşü sırasında satın alınabilecek en iyi 8 altcoini listeleyerek portföyünüzü çeşitlendirmeniz için size mükemmel bir fırsat sunuyor.

Enjinstarter (EJS)

Analistin listesinde ilk sırada Enjinstarter (EJS) bulunuyor. Kripto trader’ının üzerinde durduğu bir altcoin olan Enjinstarter, blockchain tabanlı oyunlar ve metaverse ile ilgili projeler için bir launchpad olarak tasarlanmıştır.

Enjin’in JumpNet’inin omurgası üzerine inşa edilmiş ve bir polka-parachain olan Efinity’ye giden bir yol haritasına sahip bu yenilikçi platform, dApp geliştiricilerinin, içerik oluşturucuların, oyun geliştiricilerin ve oyuncuların sermaya arttırıcı bağış toplama kampanyaları düzenlemesinin yanı sıra blok zinciri teknolojisini kullanan güçlü topluluklar ve destek sistemleri oluşturmasını sağlamak için oluşturulmuştur.

EJS, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,24 dolardan önemli ölçüde daha düşük bir seviyede işlem görüyor, analistte bu nedenle kripto para birimine girmek ve gelecekte kâr etmek için harika bir fırsat olduğunu ima ediyor. EJS şu anda yaklaşık yüzde 2’lik bir düşüşle 0,03 dolardan işlem görüyor.

Diğer Kriptolar

Dünya hala Ukrayna-Rusya krizinin akıbetiyle uğraşıyor. Joe Biden, Rusya’nın askerlerini geri çektiğine inanmadığını belirtirken, analist te gerginliklerin arttığına, daha da kötüleştiğine ve bir istila olursa bunun Bitcoin fiyatı üzerinde kısa vadede önemli bir etkisi olacağına inanıyor.

Analist piyasadaki yaygın panik ve korkunun yanı sıra büyük çöküşler görmeye devam edersek, cüzdanınıza biraz Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) eklemenizi tavsiye ediyor.

BTC yazım sırasında yüzde 4’ün üzerinde bir düşüşle 38.454 dolardan işlem görüyor. ETH’nin fiyatı yüzde 3’ün üzerinde bir düşüşle 2,658 dolar seviyesinde bulunurken ADA, yüzde 4,3’lük bir düşüşle 0,94 dolardan el değiştiriyor.

Analist Solana’nın (SOL) da göz önünde bulundurulması gereken bir proje olduğunu söylüyor ve Avalanche (AVAX) ve Polkadot’un (DOT) sürekli izlemeye devam ettiği iki kripto para birimi olduğunu belirtiyor.

SOL piyasa trendinin aksi bir yönde ilerliyor ve yüzde 2’nin üzerinde bir artışla 92,18 dolardan işlem görüyor, AVAX’ın fiyatı yüzde 4,7 düşüşle 79,36 dolardan işlem görürken ve DOT fiyatı ise yüzde 3,8 düşüşle 17,07 dolardan el değiştiriyor.

Conor ayrıca Crypto.com Coin’in (CRO) de 2022’de kesinlikle şaşırtıcı bir performans sergileyecek. Dolayısıyla, piyasada büyük bir korku yaşarsak, Conor potansiyel olarak bu coin’leri sepetine ekleneceğini belirtiyor. CRO, yüzde 6,41’lik bir düşüşle 0,4 dolardan işlem görüyor.

DAüşüşü al ve tepeyi sat, gelecekte büyük karlar elde etmek için en iyi stratejidir. Yukarıda, uzun süreli çantalar için kullanabileceğiniz ve portföyünüzü geliştirmek için biraz araştırma yapabileceğiniz bazı projeler bulunmaktadır.

Analist gelecekte kâr sağlamak için en iyi stratejinin, düşüşü alıp tepeyi satmak olduğunu söylüyor. Conor’a göre yukarıda listelenen projeler uzun vadeli çantalar için ve üzerlerinde biraz araştırma yaparak portföyünüzü genişletmek için kullanılabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : azcoin news


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.