Eylül 27, 2022

Popüler Analist 4 Kripto Seçti: Düşüş Mü Yükseliş Mi?

Geniş çapta takip edilen bir kripto stratejisti, belirsiz piyasa koşullarının ortasında birkaç dijital varlık için tahminlerini güncelledi.

Analist Michaël van de Poppe, akıllı sözleşme platformu Cardano‘nun (ADA) kilit destek seviyesinin üzerinde işlem yapmaya devam ederken, altcoin’de long pozisyon açmak için neyin gerektiğini açıkladı:

“Satın alım için nihai alan 0.30-0.375 dolar arasındaki bölgedir. Ancak, kazanmaya en yakın oyuncu olduğunu ve insanların birikim yaptığını görecek miyiz? Bu durumda, düşüş trendinin kırılması sizin long pozisyon tetikleyicinizdir.”  

Cardano analiz

Van de Poppe, popüler kripto para birimlerinden Avalanche‘ı (AVAX) Bitcoin işlem çifti (AVAX/BTC) üzerinden takip ediyor. Van de Poppe, bu işlem çiftinin hedefine doğru toparlanma şansına sahip olması için 0.00092 BTC’nin (17.91 dolar) üzerinde işlem görmesini istiyor.

“Buradaki piyasalarda bir devam görmek istiyorsak, tercihen higher low (bir öncekinden daha yukarıda dip) oluşturmak için AVAX’ın 0.00092 BTC’de tutulduğunu görmek isterim. Bu olursa, büyük olasılıkla long pozisyonları tetikleyeceğiz ve 0.001 BTC’ye (19.46 dolar) doğru hızla ilerleyeceğiz.” 

Analistin takip ettiği bir diğer kripto para, Cosmos (ATOM). Van de Poppe, ATOM’un “bir ton güç” gösterdiğini belirtiyor ve altcoin’in bir sonraki rallisini ateşlemesini bekliyor.

“Long pozisyon, 13 dolarda ve şimdi etkinleştirilmeli. Düşük zaman dilimine dayalı, tercihen 13.85 doların destek olarak korunduğunu görmek isterim. Sonrasında 16 doların üzerine ve zirvelere çıkacağımızı varsayıyorum.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, yatırımcının listesindeki son kripto para, Litecoin (LTC). Analist Litecoin’i Bitcoin işlem çifti (LTC/BTC) üzerinden değerlendiriyor. Van de Poppe’ye göre, LTC/BTC, 0.00266 BTC’nin (51.77 dolar) üzerinde işlem gördüğü sürece muhtemelen yeni bir ralli başlatacak.

“BTC önümüzdeki günlerde sakin kalırsa, long pozisyonların etkinleştirilmesiyle birlikte muhtemelen 0.0034 BTC’ye (66.18 dolar) doğru bir devam görebiliriz.” 

litecoin grafiği

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?