Şubat 27, 2024

Polkadot (DOT) ve Ethereum (ETH) Fiyat Hakaretleri ve Yatırımcıların Radarında Olan Meme Coin KangaMoon (KANG) Geleceği

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Polkadot, Şubat ayında boğa piyasası performansı sergiledi. Kullanım tokeni DOT, piyasa genelindeki eğilimlerin tetiklemesiyle %20’lik bir ralli yaşadı. Şimdi, Ethereum’un son güncellemesinin ardından yükselişe geçmesiyle, uzmanlar Polkadot’un daha da artabileceğini öngörüyor.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, KangaMoon ön satış sırasında önemli getiriler gördü ve ikinci aşama bugüne kadarki en popüler turu olduğu iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, dikkatli olunmalıdır.

Polkadot Şubat’ta %20 Arttı

Polkadot’un fiyatı son 30 günde %20.2 arttı. Bu artış, birçok altcoinin fiyatında bir artışa neden olan boğa piyasası eğilimleri tarafından tetiklendi. Şimdi uzmanlar, Polkadot’un ralliye devam edip edemeyeceğini tahmin ediyor.

Şu anda 8.05c dolardan işlem gören Polkadot’un fiyatı son haftada %1.55 azaldı. Bu küçük düşüşe rağmen, yatırımcı aktivitesi arttı. Polkadot’un günlük işlem hacmi son 24 saatte %2.29 arttı ve yazım sırasında Polkadot’un günlük işlem hacmi 197 milyon dolar idi.

Yatırımcılar boğa eğiliminde kalmaya devam ettikçe, uzmanlar Polkadot’un Mart sonuna kadar 8 doları geçebileceğini tahmin ediyor. Artışlar, Bitcoin’in yarılanma sürecine yaklaşırken onun fiyatından etkilenecek.

Ethereum Dencun Güncellemesini Başlattı

Geçen hafta, Ethereum Dencun güncellemesini başlattı. Ethereum’un “The Surge” girişiminin bir parçası olan Dencun, Ethereum’un verimliliğini ve işlevselliğini iyileştirmek için tasarlandı. Proto-Danksharding adı verilen yeni bir süreci tanıtıyor, bu da Ethereum’un ölçeklenebilirliğini artırıyor.

Diğer özellikler arasında, Katman-2 ağlarındaki işlem maliyetlerini azaltan “blob taşıyan işlemler”in tanıtılması yer alıyor. Bu gelişme, Ethereum’un gaz ücretlerini önemli ölçüde azaltması bekleniyor, bu da onu geliştiriciler için daha cazip bir seçenek haline getiriyor.

Yatırımcılar henüz Dencun güncellemesinin faydalarını deneyimlememiş olsa da, Ethereum yükselişe geçiyor. Değerinde son 7 günde %4.39 artış yaşandı, bu da Ethereum’un aylık getirisini %34.38’e taşıdı.

CoinMarketCap’e göre, Ethereum şu anda 3,219 dolardan işlem görüyor ve ETH’nin günlük işlem hacmi 14.2 milyar dolar.

KangaMoon (KANG), Ethereum ile Birlikte Yükselebilir

Sponsorlu içerik göndericisine göre Ethereum blockchain’inde inşa edilen geleceği belirsiz KangaMoon (KANG), yeni bir meme coinidir. Proje, sosyal-fi özelliklerini P2E oyunu ile birleştirerek etkileşimli ve canlı bir topluluk oluşturmayı amaçlıyor. Fakat geleceği belirsizdir.

Yalnızca P2E savaşlarından ödül kazanmaya odaklanmak yerine, KangaMoon oyunculara savaşlara bahis yapma ve diğer kullanıcılarla etkileşimde bulunarak ödül kazanma imkanı sunar. Alternatif olarak, bireyler haftalık, aylık ve çeyreklik görevleri tamamlayarak kazançlarını maksimize edebilir.

Yatırımcılar, KangaMoon presale sırasında $KANG ödülleri kazanma fırsatına sahip olacak. Projeyi aktif olarak tanıtanlar, ekstra tokenlerle ödüllendirilecek. Şu anda, $KANG tokenleri 0.0075 dolardan satılıyor ve projenin ikinci ön satış turunun %30’u satıldığı iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Satın alma sırasında bir teşvik olarak, yatırımcılar ikinci tur sırasında token satın aldıklarında %10’luk bir satın alma bonusu verileceği iddia ediliyor.

KangaMoon, Meme Coin Piyasasında Etkili olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre KangaMoon, benzersiz sosyal-fi ve oyun-fi modeliyle diğer projelerden sıyırdığı iddia ediliyor. Heyecan verici oyun oynama yanında, kullanıcılar, canlı bir ekosistemin parçası olurken gelir elde etme fırsatlarına sahip olabilir.

KangaMoon tokeni incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : KangaMoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?