Polkadot (DOT), Uniswap (UNI) ve Ethereum (ETH) Yatırımcıları DeeStream (DST)’i Araştırıyor!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre DeeStream (DST) yeni yayın platformu sunmak isteyen bir projedir fakat geleceği başarılı olup olmayacağı belirsizdir. Polkadot (DOT) ve Uniswap (UNI) sahipleri, proje ve ekibi hakkında detaylı araştırmalar yapıyor. Ethereum (ETH) balinaları da projenin doğruluğu hakkında araştırma yapıyorlar..

Ethereum (ETH), 3,500 Dolarlık Kritik Dirençte Reddedildi

3 Mart itibarıyla Ethereum (ETH), 3,468 dolarda işlem görüyordu ve kritik bir direnç seviyesi olan 3,500 dolarda kesin bir şekilde reddedildi. Ancak, Ethereum (ETH)’nin bu kutsal seviyeyi çok yakında aşması sadece bir zaman meselesi olabilir.

Ethereum (ETH)’yi ileriye taşıyabilecek ana katalizörlerden biri, 13 Mart’ta uygulanacak büyük bir ekosistem yükseltmesi olan Dencun olabilir. Bu, önde gelen akıllı sözleşme platformu için başka bir yakın ralliyi tetikleyebilir.

Polkadot (DOT) Sessizce Ralliye Başladı

Polkadot (DOT), Şubat ayında fiyatının 7 dolar ila 8 dolar aralığında işlem gördüğünü, ancak ay sonunda serbest bırakıldığını gördü. 3 Mart’a girerken Polkadot (DOT), geçen hafta %24,4 artışla 9,75 dolarda işlem görüyor ve 10 dolarlık dirence yaklaşıyor. Polkadot (DOT) sahipleri Mart’a girerken boğa eğiliminde, analistler tokenin 10 doları kırması ve bu seviyede destek kurması durumunda bir şekilde 12 dolara ulaşabileceğini öngörüyor.

Uniswap (UNI) Mart Ayına Momentumla Giriyor

Uniswap (UNI), Şubat sonunda yönetim yapısında potansiyel değişiklikler açıklamasının ardından %60 oranında önemli bir artış gösterdi. Uniswap (UNI) token fiyatları, 23 Şubat’taki duyurusunun ardından bir hafta içinde 7 dolarda yeni yıllık yükseğe 14 dolara fırladı. Basın zamanında Uniswap (UNI) 12,62 dolara gerilemiş olsa da, Mart ayında başka bir ralli için iyi görünüyor.

DeeStream (DST), Kripto Dünyası Genelinde Etkili Olabilecek mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre DeeStream (DST), Web3 altyapısını kullanan ilk merkeziyetsiz video akış platformu olup, milyar dolarlık canlı yayın endüstrisini bildiğimiz şekliyle dönüştürmeye hazır olduğu aktarılıyor. YouTube ve Twitch gibi merkezi video akışı ve dağıtım platformlarının aksine, içerik oluşturucular DeeStream’in yerel tokeni DST aracılığıyla çeşitli kazanç seçenekleri ve gelir akışlarından yararlanabilecek. DST sahipleri, token sahipliğine dayalı gelir paylaşımından da yararlanacak, bu da potansiyel DeeStream (DST) yatırımcıları için başka bir büyük çekim noktasıdır. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

DeeStream, içerik oluşturucuların merkezi platformlara kıyasla daha adil bir kazanç payı elde etmelerini sağlayacağı iddia ediliyor. Küresel canlı yayın pazarının 2027 yılına kadar 247 milyar dolara ulaşması beklenirken, DeeStream 2024-2025 yıllarında büyüyebilecek mi ayakta kalabilecek mi merak ediliyor.

DeeStream (DST) tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?