Mart 14, 2024

Pi Network Sürpriz Yaptı! PI Alternatifi SCOTTY İçin Son Çağrı

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Pi Network kısa süre önce platform düzeyindeki ilk yardımcı programı Pi Reklam Ağı’nın lansmanını duyurdu. Pi Tarayıcı uygulaması aracılığıyla yaptığı bu duyuru Pi Network topluluğu tarafından heyecanla karşılandı.

Pi Network’u temel alan bir platform olan Pi Reklam Ağı, kullanıcıların blok zinciri tabanlı bir reklam modeline dahil olmaları için yeni fırsatlar açmayı hedefliyor. Pi Network, blok zinciri teknolojisinden yararlanarak reklamcılığın ve dijital içerikten para kazanmanın çevrimiçi yürütülmesini daha kolay bir hale getirmeye çalışacak.

Pi Reklam Ağı dönemi başlatıldıktan sonra, Pi Tarayıcı ve Pi Uygulamalarına reklam yerleştirmek isteyen reklamverenlerin PI token satın almaları gerekecek. PI aynı zamanda, platformda reklam gösteren Pi Uygulamalarının geliştiricilerine dağıtılacak.

Pi Reklam Ağı lansmanının ilk etkilerinden biri, PI tokenin fiyatındaki artış oldu. PI token bir hafta içinde yüzde 178’lik bir artış gösterdi. Haber, yatırımcıların projenin geleceğine ilişkin güvenini artırmış olabilir. Zira Pi Network, hala ana lansmanını (mainnet) gerçekleştirmedi. Yani PI tokenin değeri henüz net bir şekilde belirlenemiyor. Bu nedenle, yatırımcılar fiyat dalgalanmalarına karşı dikkatli olmalılar.

Sponsorlu içerik tarafından aktarılana göre, PI token alternatifi Scotty The AI (SCOTTY), ön satışında son aşamada yer alıyor. Yaklaşık 10 milyon dolarlık bir ön satış başarısı elde eden proje, bu son aşamada tokenlerini cazip bir fiyatla sunuyor. Bu sponsorlu yazıda projenin detayları aktarılıyor.

Scotty The AI (SCOTTY) – Ön Satışı Çok Yakında Sona Erecek Yeni Yapay Zeka Coini (14 Martta Sona Erdi)

Scotty The AI token satın almak, yapay zekanın ve blok zincirinin en kullanışlı yönlerinden faydalanarak kripto projelerindeki güvenlik açıklarını tespit etmenizi sağlıyor. SCOTTY token, önceki köpek temalı kripto paralardan ilham alarak benzer bir başarı hikayesi yaratmak istiyor. Proje, yüksek zekası ve sadakatiyle bilinen bir cins olan İskoç Teriyerini maskotu olarak kullanıyor.

Deflasyonist meme token SCOTTY, Web3’teki kullanıcıların blok zinciri üzerindeki güvenliğini artırmak; dolandırıcılık tespitini ve bilgi alışverişi yapabilmelerine yardımcı olmak için tasarlandı. Yapay zeka yoluyla Web3 bütünlüğüne yeni bir dönem getirmeyi amaçlıyor.

Kripto arenasında, kendini dijital alemlerin koruyucusu olarak adlandıran SCOTTY, meme coin şöhretinin devleri BONK, Floki ve Shiba Inu ile karşı karşıya gelecek. Birçok kripto analisti, onların başarısını geçebilecek donanıma sahip olduğunu düşünüyor.

SCOTTY, diğer sıradan meme coinlerinden farklı olarak gelişmiş yapay zeka özellikleriyle dikkat çekiyor, bu da onu rekabetçi bir rakip haline getiriyor. Ayrıca, token sahiplerinin projenin yol haritasını aktif olarak şekillendirmesine izin veriyor. Tokenin geleceğini etkilemesine olanak tanıyarak onlara oy hakkı veriyor.

Scotty the AI’yi Benzersiz Kılan Özellikler

Kripto Evreninin Koruyucusu olarak adlandırılan Scotty The AI tokeni satın almak, yatırımcılarına aşağıda yer alan avantajları sunuyor.

  • Gelişmiş Yapay Zeka Yetenekleri: SCOTTY, karmaşık blok zinciri verilerini analiz etmek, anormal kalıpları tespit etmek ve potansiyel tehditleri belirlemek için son teknoloji ürünü yapay zeka algoritmalarını kullanır.
  • Hızlı İşlem Kapasitesi: SCOTTY’nin benzersiz çevikliği, dijital dünyada hızlı bir şekilde gezinmesine, blok zincirini keşfetmesine ve riskleri etkisiz hale getirmesine olanak tanıyor.
  • Sezgisel Dolandırıcılık Tespiti: SCOTTY, dolandırıcılık ve aldatmaya yönelik altıncı hissi sayesinde şüpheli işlemleri, ağ anormalliklerini ve güvenlik ihlallerini tespit ederek kripto evreninin bütünlüğünü sağlayabilir.
  • Şeffaflık ve Topluluk Odaklılık: Ekip token sahipliğinden feragat etti. Proje, topluluğun katılımına ve güçlendirilmesine öncelik vermesiyle şeffaflık ilkeleri üzerine inşa edildi.

SCOTTY’nin İddialı Yol Haritası

SCOTTY tokeni diğerlerinden ayıran şeylerden bir diğeri iddialı bir yol haritasına sahip olması. Uzun vadede projenin ekibi, yapay zeka destekli araçlardan (sohbet robotu dahil) oluşan eksiksiz bir ekosistemi inşa etmeyi ve “Scotty Times” adında bir dijital haber bülteni yayınlamayı planlıyor.

Takımın gelecek yılki planı oldukça detaylı. İlk aşamada, topluluğun genişletilmesine yönelik adımlar atılıyor. Bireysel tanıtım pazarlama faaliyetleri önem veren ekip, X hesabını ve Telegram’ı oldukça aktif bir şekilde kullanıyor. Ayrıca Scotty the AI sözleşmelerinin denetimi ve token üretimi gerçekleştirildi.

İkinci aşamada ise uzun zamandır beklenen Scotty Swap ve Scotty Chat’in beta sürümü devreye girecek. SCOTTY’nin tanıtım kampanyaları genişletilecek. Üçüncü aşamada ise token, merkezi ve merkeziyetsiz borsalarda tanıtılacak ve hatta topluluk ortaklıkları üzerinde çalışacak.

Ön Satış, Dört Gün İçinde Sona Erecek (14 Mart Tarihinde Sona Erdi)

İçerik göndericisine göre proje, şu anda “bonus round” adını verdiği ön satışının en son aşamasında bulunuyor. Borsa listelemeleri gerçekleşmeden önce SCOTTY tokenlerini 0,01 dolar gibi indirimli bir fiyatla yatırımcılarına sunuyor. Tokeni indirimli fiyattan satın almak isteyen yatırımcılar için bu, son bir şans olabileceği sponsorlu gönderici aktarıyor.

Sponsorlu içerik göndericisinin aktardığına göre şu anda projenin Telegram kanalında binlerce kişi aktif. Scotty the AI,  yatırımcıların dikkatini çeken ve potansiyeli olabilecek bir yapay zeka odaklı kripto para projesi olarak karşımıza çıktığı iddia ediliyor.

Scotty The AI token resmi sitesi için tıklayın

Dogecoin20 (DOGE20) – Köpek Temalı Coinlere Getirilen Sürdürülebilir ve Ödüllendirici Yükseltme

Shiba Inu temalı yeni meme coin DOGE20, Ethereum’da piyasaya sürüldü. DOGE20, yolculuğunu adil ve şeffaf bir şekilde başlatmak için tüm katılımcılara eşit şartlar sunan bir ön satış gerçekleştiriyor. Yüksek staking ödülleriyle dikkat çeken bu proje, ön satışından şimdiden 1.5 milyon dolar toplamayı başardı. Pasif ödüller için yerleşik staking özelliği sunarak meme coin konseptini bir adım öteye taşıyor.

Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş olması ve bir proof-of-stake protokolü üzerinde çalışması, DOGE20’nin daha hızlı ve güvenli işlemler yapmasını sağlıyor. Proof-of-stake mekanizması ile DOGE20, madenciliğin karmaşıklığına hiç bulaşmıyor. Böylece, Dogecoin’in daha yeşil, daha sürdürülebilir bir versiyonu haline geliyor.

Dogecoin20 tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Scotty The AI
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • Serhat Dilek

    Merhaba yeni üye olacak arkadaşlar benim referans kodunu kullanarak üye olabilir misiniz üye olduktan sonra pi network üzerinde her konuda yardımcı olabilirim ( referans kodu Besyocu72 )

    Cevap Yazın