Mart 25, 2024

Pi Coin’de Heyecanlandıran Gelişme! Pi Coin Alternatifi Bu Üç Coin 10x Yapabilir

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Pi Günü’nde Pi Network ekibi umut verici bazı gelişmeleri duyurarak 5’inci yıl dönümünü kutladı. Yıldönümü, geliştiricilerin aylardır devam eden Müşterinizi Tanıyın (KYC) sürecini yürütmeye devam etmesiyle gerçekleşti. Pi Network, başarılı KYC başvurularının sayısında yüzde 30’luk bir artış olduğunu açıkladı.

Pi Günü kutlamaları 14 Mart’ta gerçekleşiyor. Geçtiğimiz on günde 160 binden fazla kullanıcı kaydoldu. 9 milyonu geçen Pi Network, 10 milyon hedefine ulaşmak için önümüzdek günlerde daha fazla kullanıcıya ulaşmayı planlıyor.

Ekip, bu sayıya ulaşmak için, kullanıcıların sosyal medyada doğrulanmış durumlarını sergileyebilecekleri bir “10 Milyon KYC’ye Yarış” yarışması başlatıyor. Ayrıca reddedilen KYC başvurularının yeniden gönderilmesini de kolaylaştırıyor. Kullanıcılar KYC uygulamasını kullanarak da başvurularını yapabilir.

Sponsorlu içerik tarafından aktarılana göre, yatırımcılar Pi Coin alternatifi özellikle bu üç projeye odaklanıyor. Dogecoin20,  ve SMOG tokenin, meme coin pazarındaki devam eden dalgalanmalardan nasıl etkilenecekleri merak ediliyor. DogWifCat (DWIFC) ise büyük borsaların radarına girmiş bir proje olarak biliniyor. Bu sponsorlu yazıda, projelerin detayları aktarılıyor.

Dogecoin20 (DOGE20) – Ön Satış Başarısıyla Dikkat Çeken Yeni Meme Coin

Dogecoin20 token satın almak, çevre sorunlarına duyarlı bir ERC-20 tokenine yatırım yapılması analamına geliyor. Dogecoin20 ekibi, yerel token DOGE20’yi oluştururken popüler meme coin Dogecoin’den esinlendi.

Dogeocin20, Elon Musk’un en sevdiği meme parasını sürdürülebilir bir geleceğe taşıyarak en üst düzey Dogecoin yükseltmesi olmayı amaçlıyor. Aslında pek çok yatırımcı projeyi, Musk’un 2013 yılında orijinal Dogecoin’i yaratan kişi olsaydı başlatmayı seçeceği Dogecoin versiyonu olarak tanımlıyor.

Ek olarak, çoğu kripto yorumcusu, mevcut meme coin piyasasının yeni projelerin başlatılması için en uygun zamanlamayı temsil ettiğini düşünüyor. DOGE20, meme coin piyasasına katkı sağlayabilecek potansiyele sahip.

“Sadece Her Gün İyilik Yap” mottosuyla Dogecoin20, Dogecoin’i modern DeFi çağına getirmeye yardımcı olacak kendine özgü bir meme tasarımına ve yenilikçi teknolojiye sahip.

Adil bir lansmanı garanti etmek için, DOGE20’nin ön satışındaki alıcılar, Uniswap listesi yayına girdiğinde aynı anda token talep etme fırsatına sahip olacak. Bu senkronize dağıtım, tüm katılımcıların token dağıtımında eşit düzeyde olmasını sağlayarak güveni geliştirmeyi ve projenin bütünlüğünü korumayı amaçlıyor.

Uniswap’in dünyanın en saygın kripto borsalarından biri olması, kullanıcılara sorunsuz bir deneyim sunacak ve etkileşimde bulunmak için en uygun ortamı sağlayacak.

DogWifCat (DWIFC) – Solana Tabanlı Meme Coin Projesi

DogWifCat token satın almak, meme parası alanında popüler olan “Wif-hat” temasını benimseyenler için bir farklı bir avantaj sunuyor. Ancak ekip, Cat’in yerine Hat ekliyor ve böylece kendisini diğer kripto para birimlerinden farklılaştırmaya çalışıyor.

DogWifCat, Solana blok zincirini kullanıyor. Toplam token arzı 1 milyar DWIFC olarak belirlendi. Tüm bu arz, coin ön satışı yerine DEX’te (merkeziyetsiz borsa) işlem görmeye açıldı. Token, arzı ve likiditesinin yüksek olması nedeniyle büyük ölçekli işlemlere esnek bir şekilde yanıt verebilir.

Projenin logosu, köpek ve kedilerden oluşuyor. Sanal para birimlerine yatırım yapmanın eğlenceli bir yolunu sunuyor ve birçok yatırımcı DogWifCat’in gelecekteki potansiyelini sabırsızlıkla bekliyor.

Token, 21 Mart günü Raydium DEX’te kullanıcılara sunuldu ve ilk alıcılarına ulaştı. Ekibin amaçladığı gibi, DogWifCat hızla meme coin alanına girmeyi başardı. DWIFC tokenin piyasa değeri bir anda arttı.

DogWifCat (DWIFC) birçok kripto yorumcusu tarafından gelecek vadeden tokenler arasında gösteriliyor. Yazım sırasında DWIFC fiyatının 0,095 dolar civarında.

Solana ağı, meme coinler için adeta bir merkez olarak bilinmeye başladı. DWIFC gibi kripto paralar bu merkezde daha da ilgi görmeye devam edebilir.

Web3 cüzdanlarında projelerin sahteleri de yapılmaktadır, yanlış cüzdana gönderim yapılırsa yatırımınıza erişim sağlayamazsızınız cüzdanlardaki doğru isim DWIFC’tir kontrat adresi ise: wifhHP4nsNmhXJx9Rrq9NFiYShUTFAreM5LKHso5qXK dikkatli işlemlerinizi yapın ve ayrıca yazı yatırım tavsiyesi değildir!

Smog Token (SMOG) – Ejderha Teması ile Eğlenceli Bir Atmosfer Sunan Meme Coin

SMOG token satın almak, yatırımcılara ileriye dönük bir girişimin parçası olmak için ilgi çekici bir fırsat sunuyor. SMOG token, Solana blok zincirinde geliştirilen büyüleyici ejderha temalı konsepti ile dinamik meme kripto para dünyasında benzersiz bir rakip olarak öne çıkıyor. SMOG, yazım sırasında 0.1802 dolar seviyesinde bulunuyor.

Airdrop kampanyası ile kendi ejderha topluluğunu genişletmeyi amaçlıyor. Solana blok zincirini kullanıyor. Bu Solana airdrop’una dahil olmak isterseniz SMOG token satın almakla başlayabilirsiniz. Ayrıca Zealy web sitesini ziyaret ederek ve oradaki bazı görevleri tamamlayarak airdrop’a katılabilirsiniz. Projenin büyümesi, Zealy platformuna kaydolan yatırımcılarda büyük bir artış sağladı.

Toplam 1,4 milyar token arzıyla Smog’un tokenomikleri, tüm zamanların en büyük SOL airdrop’unu sunmak üzere tasarlandı ve arzın yüzde 35’ini airdrop ödüllerine ayırdı. Geriye kalan dağıtım yüzde 50’sini pazarlamaya, yüzde 10’unu merkezi borsa (CEX) lansmanlarına ve yüzde 5’ini merkeziyetsiz borsa (DEX) lansmanlarına ayırdı.

Ekip, yatırımcıları için yalnızca Solana ağından faydalanmıyor, Ethereum ağının kullanışlı taraflarını da sunuyor. Yatırımcılar, resmi internet sitesi üzerinden ETH ile SMOG token satın alınabiliyor. İnternet sitesi üzerinden SMOG satın alan yatırımcılar hediye olarak yüzde 10’luk bir indirim elde ediyor.

Dogecoin20 Tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DogWifCat, Dogecoin20, Smog
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?