Şubat 2, 2024

Pi Coin Yeni Gelişmeyi Bu Mesajla Duyurdu! Pi Coin Alternatifi Madencilik Projesi 10 Milyon Doları Aştı


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Pi topluluğu kısa bir süre önce yaklaşan bir hackathon’u duyurmuştu. Hackathon, 1 Şubat itibarıyla resmi olarak başladı. Ekip, PI coin kabul eden satıcıları bulan bir uygulama geliştirmeyi teşvik ediyor.

Pi Ağı, Pi yazılım geliştirme kitinin (SDK) kullanılması, veri uygulamalarının takip edilmesi ve gerekli açıklamaların yapılması dahil olmak üzere yatırım uygulaması için belirli gereksinimleri özetledi. Hackathon’a katılan ekiplerin belli bir prototipe dayalı yatırım uygulamasını oluşturmak için yalnızca 1 ayı var. Kazanan uygulama Pi Günü’nde açıklanacak. (Pi günü 14 Mart’ta kutlanıyor.)

Pi Network, daha önce de küresel çapta etkinlikler düzenlemişti. Aralık ayında bir PiFest düzenledi. Bir hafta süren etkinliğe dünya çapında 130’dan fazla ülkeden Pi Network öncüleri katıldı. Bu etkinliğin amacı, Pi ödemelerini yerel işletmelere entegre etmeyi sağlamaktı. İşletmeleri teşvik ederek ve güçlendirerek Pi Network’ün kripto para biriminin pratik faydasını artırmak için tasarlanmıştı. Pi Network’e göre, 80 binden fazla katılımcının görüşleri,  Pi yatırım uygulamaları anketi aracılığıyla toplandı. Bu değerli geri bildirimler projenin şekillenmesinde belirleyici rol oynadı.

Tüm bu etkinlikler projenin geliştirilmesinde önemli adımlar olarak kaydedilse de Pi Network’ün bir aldatmaca olduğuna dair bazı endişeler hâlâ sürüyor. Bu endişeler Pi Network’ün henüz tam işlevli bir kripto para birimi olmamasından kaynaklanıyor. Pi Network ekibinin gelecekte tam olarak nasıl gelir elde edeceği henüz belirsiz. Şu an borsalarda işlem görmeye uygun olmadığından birçok yatırımcı coinin spekülatif olabileceğini düşünüyor.

Kripto dünyası Pi coinle ilgili gelişmeleri takip ederken, bir madencilik projesi başarılı giden ön satışı ile yatırımcıların güvenini kazanmayı başarıyor. Bitcoin Minetrix token satın almak, Bitcoin madenciliğine adım atmak isteyenlerin karşısına uygun fiyatlı bir seçenek olarak çıkıyor. Projenin detaylarına bakalım.

Bitcoin Minetrix (BTCMTX) – Bitcoin Madenciliğindeki Yenilikçi Gelişme

Yenilikçi platformu ve etkileyici ön satış performansıyla Bitcoin Minetrix en çok heyecan duyulan projelerden biri olarak ortaya çıkıyor. Şu anda ön satış aşamasında olan Bitcoin Minetrix, halihazırda 10 milyon dolardan fazla gelir topladı. Projenin en büyük avantajı, en deneyimsiz yatırımcılara bile BTC bulut madenciliği yapmak imkanı vermesi ve hash gücüne erişim sağlaması olarak biliniyor.

Bitcoin Minetrix token satın alma, madencilik alanını dönüştürmeyi amaçlayan yenilikçi bir Stake-to-Mine modeline öncülük ediyor. Bitcoin Minetrix, madencilik kredileri oluşturmak için BTCMTX tokenlerinin stake edildiği merkeziyetsiz  bir mekanizma sunarak, kullanıcılara kazançlı kripto madenciliği alanına girmeleri için daha güvenli bir yol sunuyor.

Potansiyel madenciler, şüpheli bulut madenciliği platformları veya hash gücü sözleşmeleri konusunda endişelenebiliyor. Bitcoin Minetrix, bulut tabanlı yaklaşımıyla madencilik için daha sürdürülebilir bir süreç yaratıyor. Merkeziyetsiz platform sayesinde de yatırımcılar için daha fazla güvenilirlik sağlıyor.

Bitcoin Minetrix Nasıl Bir Madencilik Anlayışı Sunuyor?

Bitcoin Minetrix token satın alma ile yatırımcılar gelişen bir madencilik ağına dahil oluyorlar. Proje, BTC madenciliğini şeffaf ve sürdürülebilir yapmaya çalışan “bulut madenciliği” mekanizmasını kullanıyor. Böylece, BTCMTX sahipleri, ekosistemin yerel tokenini sabitlemenin yanı sıra madencilik kredilerine erişim sağlama imkanı buluyorlar.

Bu madencilik kredileri iki şey için çok faydalı: Bir yandan bulut madenciliği performansı elde edebilirsiniz. Diğer yandan bu kredileri madencilik getirilerinin bir kısmıyla değiştirebilirsiniz.

Coinlerini staking havuzuna yatıran kullanıcılar ise güncel verilere göre yıllık yüzde 66 oranında APY (yıllık faiz getirisi) getirisi elde edebiliyor.

BTCMTX bir ERC-20 tabanlı bir coin. Bitcoin Minetrix’in yetenekleriyle bulut madencilik alanını tamamen dönüştürebilecek potansiyele sahip. Proje birçok analiste göre, kullanıcılara güvenli ve verimli Bitcoin bulut madenciliği konusunda yardımcı olabilecek en popüler kripto ICO’larından biri olabilir.

Bu son teknoloji tasarım, yatırımcıların ve hatta yüksek profilli kripto fenomenlerinin büyük ilgisini çekiyor. 116 binden fazla takipçisi olan YouTuber ClayBro, projenin “Bitcoin madenciliğinin en kolay yolu” haline gelebileceğini söyledi.

BTC Yarılanması, Bitcoin Minetrix’i Yükselten Bir Faktör Olabilir

Bitcoin’in yarılanmaları etrafındaki tarihsel fiyat gidişatı göz önüne alındığında, BTC’nin önümüzdeki aylarda büyük bir değer kazanabileceğine dair ikna edici bir durum var. Bir sonraki Bitcoin yarılanmasına sadece üç aydan az bir süre kaldı. Yarılanmanın Nisan ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

Geçmişteki yarılanmaları önemli boğa koşuları izledi. Bunun en önemli örneği, Bitcoin’in yarılanmadan sonraki 18 ay boyunca uzun bir yükselişe geçtiği 2016 yarılanmasıydı. Tarih tekerrür ederse Bitcoin 2024 ve sonrasında bir boğa döngüsünün eşiğinde olabilir. Bitcoin fiyatıyla iç içe olan bir kripto para olarak Bitcoin Minetrix de, büyük fayda sağlayacak şekilde konumlandırılabilir.

Sonuç

Stake-to-Mine yeniliği, yüksek stake ödülleri ve Bitcoin yarılanmasının zamanlaması gibi bir araya gelen faktörler, BTCMTX’i önemli bir büyüme adayı haline getirebilir. Uzun vadeli beklentilere sahip  kripto yatırımcıları için Bitcoin Minetrix, devam eden ICO’su ivme kazanırken izlenile bilir  kriptolardan biri olabilir.

Bitcoin Minetrix token incelemek için tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : bitcoin minetrix
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?