PEPE Coin 1 Dolar Olacak Mı? PEPE’yi Kaçıranlar İçin Alternatif Coinler Hangileri?

Son birkaç haftadır kripto piyasaları dikkate değer iyileşme gözlemleniyor. Önemli fiyat artışlarından yalnızca Bitcoin, Ethereum veya BNB gibi büyük kripto paralar faydalanmadı. Boğa koşusunun ivme kazanmasıyla birlikte meme coin rallisi, yeni bir altcoin sezonunun sinyalini veriyor.

Bu yükselişe öncülük eden PEPE Coin yalnızca meme sektöründe değil, tüm kripto pazarındaki en iyi yarışmacıları gölgede bırakıyor. PEPE hafta boyunca yüzde 311’in üzerinde artış gösterdi. PEPE’nin büyümesi onun yeni bir ATH’ye (bir kripto paranın ulaştığı en yüksek fiyat seviyesi) ulaşmasını sağladı ve BONK’u geride bırakarak 3’üncü en büyük meme coin oldu.

PEPE Coin 1 Dolar Olacak Mı?

PEPE coin en popüler meme coinlerden biri haline geldi. PEPE’nin geleceği ve 1 dolara ulaşabilme potansiyeli de merak ediliyor. Crowd Wisdom adlı kripto haber sitesinin yayınladığı incelemeye göre, Pepe’nin 1 dolara ulaşması için 200 bin kat artması gerekiyor. Eğer PEPE her yıl yüzde 25 oranında büyürse, 1 dolara ulaşması yaklaşık 55 yıl alacak.

Dolayısıyla PEPE’nin yakın vadede 1 dolar değerine ulaşması ihtimali neredeyse yok gibi görünüyor. Yine de PEPE, potansiyeli yüksek meme coinlerden biri olarak değerlendiriliyor. İlhamını ünlü internet meme karakteri “Kurbağa Pepe”den alıyor ve meme coinlerin kralı olmayı hedefliyor.

Sponsorlu içerik tarafından aktarılana göre, PEPE alternatifi üç yeni proje yatırımcıların dikkatini çekiyor. Frog Wif Hat Token (FWIF), 26 Şubat’ta Uniswap DEX’te başlatılan, güldürü amaçlı bir meme coin olarak öne çıkıyor. Green Bitcoin (GBTC), Bitcoin fiyat tahminlerini oyunlaştırarak kullanıcılarına kazançlar sunmayı planlıyor. Scotty The AI (SCOTTY) ise yapay zekayı merkezine alıyor ve merkeziyetsiz bir borsa kurma planıyla piyasalara girmeyi amaçlıyor. Bu sponsorlu yazıda, projelerin detayları aktarılıyor.

Frog Wif Hat Token (FWIF) – Fransız Yaşam Sanatından İlham Alan Yeni Meme Coin

Frog Wif Hat Token satın almak, işlem vergisi olmadan yatırım yapabileceğiniz bir projeye dahil olmanızı sağlıyor. Sıfır vergi özelliğiyle birçok yatırımcının ilgisini çekiyor.

Sahiplerine yüzde 700’den fazla getiri sağlayan dogwifhat (WIF) tokenin inanılmaz başarısından sonra, Frog Wif Hat da bu popülerlikten yararlanıyor. Proje, Fransız yaşam sanatını temsil ediyor. Fransız bageti ve şapkasıyla projenin maskotu olan komik kurbağa karakteri, kendisini büyük bir kitleye tanıtmayı hedefliyor.

Projenin yerel tokeni FWIF, 100 milyon dolar üzerinde bir sermaye elde etmeyi hedefliyor. Ayrıca ekip Portalbridge platformu üzerinden Solana’ya köprü kurmayı amaçlıyor. Bu, projenin ikinci etabında yapılacak.

FWIF, bir ERC-20 tokeni ve toplam arzı bir milyar FWIF tokeni. Bu miktarın tamamı yatırımcılar için dolaşımda tutuluyor. Uniswap üzerinden FWIF tokenleri satın alınabiliyor. Ekip tarafından henüz herhangi bir staking alternatifinden bahsedilmedi.

Frog Wif Hat, devam eden büyük pazarlama kampanyası nedeniyle potansiyel olarak bir fiyat yükselişi görebilir. BONK, MYRO ve dogwifhat’ın başarısı aynı zamanda, Frog Wif Hat’ın başarısını da etkileyebilir.

Green Bitcoin (GBTC) – Bitcoin Fiyat Tahminlerini Oyunlaştıran Proje

Green Bitcoin token satın alma ile enerji tüketimini minimuma indiren bir kripto para birimine yatırım yapılıyor. Bu projenin bu kadar ilgi görmesini sağlayan en önemli etken, kripto piyasalarında çevre dostu bir alternatif sunması. GBTC, çevre dostu olmasının yanı sıra çok sayıda ödül de sunuyor.

Proje iki ana unsuru birleştiriyor: Ekolojik sorumluluğa güçlü bir bağlılıkla kripto alanına aktif katılım ve staking’e odaklanma. Ayrıca “Gamified Green Staking” tasarısı ön plana çıkıyor. Ekip, GBTC’yi Bitcoin’in fiyat hareketine bağlı benzersiz bir stake modeliyle oyunlaştırdığını belirtiyor. Bu felsefesiyle proje, katlanarak artan ödüllerin yanı sıra yüzde 100’e varan potansiyel token bonusları vadediyor.

Bu yaklaşım, Bitcoin’in mirası ile Ethereum’un ekolojik açıdan bilinçli bir birleşimini sunduğu için övgüyle karşılanıyor. Ekolojik ayak izini korurken Bitcoin’in fiyat dinamikleriyle yakından bağlantılı bir proje olarak kripto dünyasında yerini alıyor. GBTC, 0.5742 dolardan satışa sunuluyor.

Scotty The AI (SCOTTY) – Merkeziyetsiz Borsa Planıyla Öne Çıkan Yeni Meme Coin Projesi

Scotty The AI token satın alma ile güvenlik konusunda yüksek duyarlılığı olan bir projeye yatırım yapılıyor. “Kripto Evreninin Koruyucusu” olarak kabul edilen Scotty the AI, gelişmiş yapay zeka yetenekleriyle donatıldı.

Pratik özellikleri ile ön plana çıkan bu proje, dolandırıcılık tespiti için yatırımcılara yetki veriyor. Proje iki özellik etrafında şekilleniyor: Scotty Swap ve Scotty Chat.

Scotty Swap, gelişmiş yapay zeka teknolojisiyle desteklenen sorunsuz ve hızlı token takasları için bir merkez görevi görecek. Platform, güvenlik ile titizlikle tasarlanmış ve maksimum kazanç için optimize edilmiş. Scotty Swap, yatırımcılara üst düzey bir yatırım deneyimini sağlamayı amaçlıyor.

Scotty Chat ise, potansiyel yatırımcıların sohbet platformu olacak. Yatırımcılar, kripto para birimi tartışmalarına katılıp pazarla ilgili bilgiler sağlayabilecek. Karmaşık kripto para birimi piyasası ortamını anlamaya yardımcı olacak.

SCOTTY,  0.0068 dolardan satışa sunuluyor. ETH, USDT veya banka kartı ile satın alınabiliyor.

Scotty The AI token incelemek için tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : PEPE coin
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?