Mart 15, 2024

PEPE Coin 1 Sıfır Daha Attı! PEPE Alternatifi 5SCAPE Tokene Balina Hücumu

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardı, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Dün tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Bitcoin bugün 66 bin dolar seviyesine kadar geriledi. Ancak daha küçük hacimli bazı meme coinler yükselişi hala sürdürüyor.

Bu meme coinlerden en göze çarpanı PEPE coin oluyor. Son bir ayda yaklaşık yüzde 700’lük, son bir haftada ise yüzde 43’lük bir artış yaşayan bu meme coin yatırımcılarını etkilemeye devam ediyor.

PEPE, böylece kendisinden bir sıfır daha atmış oldu. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00001074 dolara 14 Mart itibarıyla ulaştı. Meme coin takipçileri bu yükselişin nedenlerini sorguluyor.

Bu nedenlerden biri, Elon Musk’un X’te paylaştığı gönderi olabilir. PEPE meme karakteri ile ilgili gönderisi, dünya genelindeki kripto piyasası meraklıları arasında dikkate değer bir ilgi toplamış gibi görünüyor. Platformdaki tanınmış kişilerin gönderiye yanıt vermesi, bu ilgiyi daha da pekiştirdi. PEPE coin, kripto pazarında yükseliş ivmesi kaydetmeye devam etti.

Ayrıca, Coinglass’ın verilerine göre, PEPE açık pozisyon sayısında (OI) son zamanlarda kayda değer bir artış gördü. Artışın olması piyasa katılımcılarının yeni işlemler açtığını gösteriyor. Bu da yatırımcılar arasında coine olan güvenin arttığına işaret ediyor.

Sponsorlu içerik tarafından aktarılana göre, bu aralar PEPE alternatifi 5SCAPE token satın almak yatırımcılar arasında oldukça popüler. Ön satışının ilk aşamasında olan bu yeni proje, tokenlerini 0.00187 dolarlık cazip bir fiyatla sunuyor. Bu sponsorlu yazıda projenin detayları aktarılıyor.

5thscape (5SCAPE) – AR & VR İçeriği Konusunda Uzmanlaşmış Ethereum Tabanlı Proje

5thScape, artırılmış gerçeklik (AR) ve sanal gerçeklik (VR) içeriği sağlamaya odaklanan yeni bir kripto para birimi projesi olarak biliniyor. Şu an için bir VR oyunu geliştirmeyi planlıyor. Gelecekte sadece oyunda değil, film, sağlık, eğitim gibi geniş bir yelpazede içerik sunan bir platform olmayı hedefliyor.

Proje, sanal gerçeklik teknolojisinin gelişen ortamında, yenilik ve eğlencenin kesişiminde yer alıyor. Kullanıcılarına sürükleyici oyun deneyimini en iyi şekilde sunmak istiyor. Son teknoloji ürünlerini blok zinciriyle harmanlıyor.

VR oyunları, sektörde önemli bir yer tutuyor. 2022 yılında oyun sektöründe sanal gerçeklik pazarının büyüklüğü 20,73 milyar dolar oldu. Analizlere göre bu rakam, 2030 yılına kadar yüzde 22,7’lik bir artış gösterebilir.

Bu gelecek tahminleri ile AR ve VR pazarının büyüme hızı dikkate alındığında 5thScape’ye olan ilginin artmaya devam etmesi bekleniyor. Bu nedenle,  5SCAPE token satın almak, gelecek vadeden yatırımlar arasında gösteriliyor.

Proje, kullanıcıların ödül kazanmak için tokenlerini bir süre kilitleyebilecekleri stake mekanizmaları sunmayı da planlıyor. Ancak staking ve APY detayları henüz paylaşılmadı.

İlgi Çekici AR & VR Oyunları

5thScape’in yayınlamayı planladığı ilk oyun, UFC savaşçılarına karşı yarışabileceğiniz “Cage Conquest” olacak. 5thScape teknik incelemesinde özetlenen yol haritasına göre, oyunun 2024 yılının 2’nci çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu oyun dövüş sporlarına odaklanacak.

Ekip yayınlamaya devam edecekleri oyunları da açıkladı. Bunlar; Epic Cricket Arena, Immersive Kickoff, Archery Master ve Thrust Hunter. Proje, bir VR ekosistemi geliştiricisi olarak, VR başlıklarını ve sandalyelerini ekosistemine entegre edecek. Kullanıcılarına, keşfedilmemiş sanal bölgelerde benzersiz bir macera sunacak ve oyun ortamını yeniden tanımlayacak.

5thScape Tokenomiği

Projenin token dağıtımına gelince, toplamda 5,21 milyar adet 5SCAPE tokeni mevcut. 5thScape ön satışı, 5SCAPE token havuzunun tamamının yüzde 80’ini satışa sunuyor. Ekip bununla 15 milyon dolarlık bir getiri elde etmeyi hedefliyor. Geriye kalan yüzde 10 borsa likiditesine, yüzde 10 da geliştirme masraflarına ayrılıyor.

Şu zamana kadar yatırımcılardan 1 milyon dolara yakın para toplandı. Ön satışının ilk aşamasında bulunan 5thScape, on iki aşamadan oluşan bir ön satış gerçekleştirecek. Üç gün içinde bir sonraki aşamaya geçilecek. Token fiyatı da her aşamada artırılacak.

5SCAPE güncel fiyatı 0,00187 dolar. 12’nci aşamada son fiyat 0,0087 dolar olacak. Halka arz fiyatının ise 0,01 dolar yapılması planlanıyor. Tokenler ETH, BNB, USDT, MATIC veya kredi kartı kullanarak 5SCAPE token satın alma işlemi yapılabiliyor.

Sonuç

5thScape projesini özetleyecek olursak, yenilikçi AR ve VR oyunları sunan bir platform olduğu biliniyor. İlerde başka alanlarda da hizmet vermek istiyor. Ön satış hedefi 15 milyon dolara ulaşmak.

Teknolojininn gelişmesiyle proje, kripto para piyasasında dikkat çeken bir girişim olarak ortaya çıkıyor. Hızla büyüyen AR ve VR alanında büyük bir etki yaratmaya hazırlanıyor. Girişimin bu alanda dikkate değer sonuçlar elde etme potansiyeli var. Eğer büyük borsalarda listelenmeyi başarırsa büyüme potansiyeli daha da artabilir.

Programında titizlikle belirlenmiş çok sayıda hedef var. Bu hedefler, etkileyici bir yol haritası sunuyor. Proje hakkında daha fazla bilgiyi projenin web sitesinde veya X, Telegram, Discord gruplarında bulabilirsiniz.

5SCAPE token incelemek için tıklayın

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : 5SCAPE
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?