Ekim 12, 2022

%348 Patladı: Coinbase Desteği Bu Altcoin Fiyatını Uçurdu!


Kripto borsası Coinbase, projeye ani destek verdikten sonra düşük değerli Ethereum tabanlı bir altcoin’de büyük bir ralli ateşledi. Altcoin dikkat çekici yükselişiyle yatırımcıların radarına girmeyi başardı. Detaylar haberimizde.

Coinbase, Twitter üzerinden borsanın artık Ethereum ağında 00 Token’ı (POOLS) desteklediğini duyurdu.

00 Token, sosyal token‘lar için merkezi olmayan bir topluluk olan zerozero DAO (merkezi olmayan özerk kuruluş) projesinin arkasındaki yönetim token’ıdır. 00, sosyal token’ların dağıtımını ve ticaretini destekleyen P00LS ekosistemi ve merkezi olmayan borsa (DEX) için oluşturulmuş bir ERC-20 token’ıdır. 00, ağdaki yönetim için ve P00L’lerdeki belirli özelliklere erişmek için de kullanılabilir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, futbol efsanesi Ronaldinho kısa süre önce P00LS platformunda kendi sosyal token’ı RON’u piyasaya sürdü ve teknik incelemeye göre proje, sporcuların yanı sıra sanatçıları, müzisyenleri, fenomenler ve markaları hedefliyor.

Coinbase’de piyasaya sürüldükten sonra, 00 Token birkaç saat içinde 0.37 dolardan 1.66 dolara çıktı ve %348’lik bir kazanç elde etti.

00 token sonrasında biraz ivme kaybetti, ancak kazanımlarının çoğunu elinde tutuyor. Yazma sırasında 00, son 24 saatte %202 artışla 1.12 dolar seviyesinde işlem görüyor.

CoinMarketCap’e göre, 00 Token, mevcut fiyatlarla 40 milyon doların biraz üzerinde bir piyasa değerine sahip ve 24 saatlik hacimde yaklaşık 19 milyon dolar gördü.

Ethereum tabanlı altcoin, borsanın daha düşük likidite ve daha yüksek riskli yeni projeler eklediği Coinbase’in Deneysel etiketiyle listelendi.

Bu yılın başlarında, Coinbase CEO’su Brian Armstrong, borsanın, temel güvenlik standartlarını karşıladıkları sürece mümkün olduğu kadar çok altcoin için destek eklemeyi hedeflediğini söyledi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?