Ocak 5, 2024

O Meme Coin’de Ocak Ayında Yakım 9,25 Trilyona Ulaşabilir mi? Topluluk Heyecanlı!

Shibarium ekibi bu aydan itibaren Shiba Inu yakım işlemlerini otomatik hale getirmeye hazırlanırken, yakma portalı Ocak 2024’te 9,25 trilyon token yakabilir iddiası konuşuluyor.

Shiba Inu geliştiricileri, bu aydan itibaren Shibarium destekli yakma işlemlerini otomatik hale getirme planlarını açıkladığından bu yana, topluluk üyeleri portal aracılığıyla aylık olarak yakılacak SHIB sayısını merak ediyor.

Topluluktaki bazı isimler katman-2 blok zincirinin aylık trilyonlarda SHIB yakabileceğine inanırken, bazı isimler milyarların dahi aşılamayacağına inanıyor.Queenie takma adıyla tanınan bir topluluk üyesi 2022 yılında 111 trilyon token yakılmasını beklediğini paylaşmıştı.

Bu tahmine göre, Shibarium yakma portalı ayda 9,25 trilyon SHIB tokenı yakabilir. Ancak Shiba Inu ekibi henüz bu iddiayı doğrulamadı ya da her ay yakılacak token sayısını açıklamadı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shibarium belgesinde, ağın Taban ücretinin %70’inin SHIB satın almak ve yakmak için kullanılacağı belirtiliyor. Bununla birlikte, yakma sözleşmesi 25.000 dolar eşiğine ulaştığında yakma işlemi gerçekleşecektir.

Bağlam açısından, Shibarium ekibi geçen ay dört manuel yakma işlemi başlatarak toplam 33,8 milyar SHIB yaktı. Bir SHIB’in 0,00000982 dolardan el değiştirmesiyle, 33,8 milyar token 331.916 dolar değerinde.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 2 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.