Eylül 15, 2022

Nasdaq Listeli Platform Bu 9 Altcoin’e Destek Ekledi: Binlerce Mağazaya Ulaşacak!

  • ABD merkezli e-Ticaret Platformu, BigCommerce, BitPay aracılığıyla aralarında Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) gibi meme coin’lerin ve popüler altcoin’lerin de bulunduğu 15 kripto para birimine destek ekledi.

ABD merkezli bir e-ticaret platformu olan BigCommerce, önde gelen block zinciri ödeme firması BitPay ile ortaklık kurmasının ardından, 150’den fazla ülkeden on binlerce trader, Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve diğer 14 büyük kripto para birimini ödeme olarak kabul edebilecek.

NASDAQ listesinde yer alan bir e-ticaret platformu olan BigCommerce, kısa süre önce dünyanın önde gelen kripto ödeme ağ geçidi Bitpay ile tüm dünyadaki BigCommerce satıcılarının kripto para birimlerini kolayca ve en güvenli şekilde kabul etmelerini sağlamak için bir iş birliği gerçekleştirdiğini duyurdu. BigCommerce’in satıcıları, artık diğer ödeme yöntemleri ve tek tıklama entegrasyonu ile kripto ödemeleri sunabilir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere iş birliği, BigCommerce satıcılarının toplam 15 kripto para birimini kabul etmesine izin verecek. Desteklenen kripto para birimleri listesi Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) vs. gibi popüler altcoin’leri içeriyor.

Basın açıklamasına göre, Bigcommerence satıcıları aşağıdaki kripto para birimlerini ödeme olarak kabul edebilecek:

“BitPay ile satıcılar, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE), Bitcoin Cash (BCH), Shiba Inu (SHIB), Wrapped Bitcoin (WBTC), Litecoin (LTC), XRP (XRP) ve 5 USD sabitli sabit para (BUSD, DAI, GUSD, USDC ve USDP)dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimlerini kabul edebilecek. Blok zinciri ödeme teknolojisine öncülük eden BitPay, 2011’den bu yana 5 milyar dolardan fazla ödeme hacmine ulaştı ve 100’den fazla kripto cüzdanını destekliyor.”

2009 yılında kurulan BigCommerce, Austin, Texas, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) merkezli NASDAQ listesinde yer alan bir e-ticaret platformudur. Şirket, dünyanın her yerindeki tüccarlara çevrimiçi işlerini kurma, yenilik yapma ve büyütme konusunda yardımcı olmak için kurulmuştur. BigCommerce şu anda 150’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve satıcı müşterilerinin tam potansiyellerine ulaşmaları için hizmet vermek üzere 1000’den fazla kişiyi istihdam etmiştir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?