Dev Balina İndirimi Kaçırmadı: Bu Meme Coin’de Yoğun Alım

  • Dev balina, yüzde 8 düşüşten faydalanarak, 160 milyar coin’lik bir meme coin alımı gerçekleştirdi.

CryptEye tarafından paylaşılan verilere göre, gizemli bir balina, son 24 saatte 2 milyon dolara eşdeğer 160.4 milyar Shiba Inu (SHIB) satın aldı. Satın alma, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm finansal piyasaları etkileyen ve tatmin edici olmayan enflasyon durumundan kaynaklanan olumsuz haberler üzerine Shiba Inu fiyatında güçlü bir düşüş olduğu bir zamanda gerçekleşti.

Bu cüzdan, 160 milyarı son 24 saatte olmak üzere, son yedi gün içinde, 2.5 milyon değerinde 200.6 milyar SHIB coin satın aldı. Toplamda, bu cüzdan 180 milyon dolar değerinde 14.6 trilyon SHIB coin içeriyor. Bu yüklü birikimden dolayı dev cüzdanın, ya projenin kendisine ya da SHIB ekibinin bir üyesine bağlı olması ya da bir kripto platformunun sıcak cüzdanı olması muhtemeldir.

Aynı zamanda başka bir kripto portalı olan WhaleStats de büyük Ethereum sahiplerinin büyük miktarlarda SHIB tutmaya devam ettiğini bildirdi. Platformun paylaştığı teni verilere göre, en büyük 2.000 Ethereum balinasının elinde 160 milyon dolar değerinde Shiba Inu coin’i bulunuyor.

Bu tür varlıklar, sayısı yakın zamanda 2,1 milyon adresle tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Shiba Inu holder’larının çoğunluğunu temsil etmese de, bu yatırımcılar yine de en fazla SHIB sayısını ellerinde tutuyorlar.

Shiba Inu (SHIB) fiyat hareketi

Shiba Inu fiyatı, beklendiği gibi dünkü düşüşte kripto piyasasının geri kalanını takip etti ve değerinde kayıp yaşadı. Şu anda, SHIB fiyatı aynı günün en yüksek seviyesinden yüzde 8’den fazla düşmüş durumda.

Bugünün başlamasıyla birlikte, SHIB düşüşün küçük bir bölümünü geri kazanmayı başardı. Şu anda Shiba Inu, son aylardaki fiyat hareketine benzer bir şekilde, 0.0000123 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.