Kasım 2, 2022

MoneyGram Duyurdu, Bu Altcoin’in Fiyatı Uçtu!

Bir süredir oldukça hareketsiz bir biçimde 60 doların altında işlem gören Litecoin, hareketlenmeye başladı. 60 dolarlık psikolojik seviyenin üzerine çıkan Litecoin, 62,53 dolara kadar yükseldi.

CoinMarketCap verilerine göre Litecoin son 24 saatte %12,08 artışla 61,24 dolardan işlem görüyor. Genel tabloya baktığımızda piyasalarda gidişat pek yükselişte olmadığı için yaşanan artış kayda değer. Öte yandan, trader’lar son yükselişle kar elde etmeye çalıştıkça ticaret hacmi %90 arttı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere 13 Eylül tarihinde 67,48 dolardan işlem gören Litecoin, 53 doların altına düşmedi. Lakin Ekim ayı boyunca yukarı yönlü de hareket etmekte zorlanan LTC, 27 Ekim’de hareketlenmeye başladı. Bu tarihte 53 doların üzerine çıkan altcoin yükselişini devam ettiriyor.

İleriye dönük olarak, boğaların ralliyi ilerletmek için günlük MA 200 yakınında bulunan 62.54 dolarlık bariyeri kırmaları gerekiyor. Günlük RSI, alıcılar için iyi olan 60 seviyesinin üzerinde. Öte yandan, boğaların gücü tükenirse Litecoin, başka bir büyük hamleden önce konsolide olabileceği önceki aralığına dönme riskiyle karşı karşıya.

Haberler Litecoin Yükselişini Tetikledi

Litecoin

Dijital P2P (eşler arası) ödemelerinde lider olan MoneyGram önemli bir duyuru yaptı. MoneyGram mobil uygulaması kullanıcılarının kripto para birimleri satın almasına, ticaretine ve depolamasına olanak tanıyacak yeni bir hizmetin lansmanını duyurdu.

Sonuç olarak MoneyGram kullanıcıları artık neredeyse tüm ABD eyaletlerinde ve Columbia Bölgesi’nde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) ticareti yapabilir ve depolayabilir.

Bu noktada güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?