Kasım 2, 2022

%90 Fırladı: Binance Desteği Bu Altcoin Fiyatını Uçurdu!

Düşük değerli bir altcoin, kripto devi Binance‘den yapılan bir duyurunun hemen ardından yükselişe geçti.

Önde gelen kripto borsası, Bluebird Index adlı yeni bir vadeli işlem indeksi başlattığını duyurdu. İndeks, Binance Coin (BNB), Dogecoin (DOGE) ve Mask Network (MASK) fiyatlarını takip ederek 25 kata kadar kaldıraç sağlıyor.

Duyuru, MASK’ın fiyatını yaklaşık üç saat içinde %91’lik bir artışla 2.24 dolardan 4.30 dolara kadar yükseltti.

Bluebird İndeksi, Twitter ve Elon Musk’ın Dogecoin’e olan ilgisine atıfta bulunuyor gibi görünüyor. Çünkü indeks Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından fiyat artışı yaşayan kripto para birimlerinden oluşuyor. Dahası söz konusu indeks, Twitter’ın geleceğinde BNB ve MASK’ın nasıl bir rol oynayabileceğine dair spekülasyonları da tetikledi.

Binance altcoin'in fiyatını etkiledi!

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Mask Network, Web3 özelliklerini Twitter ve Facebook gibi sosyal medya platformlarına getirmek için tasarlanmış bir ağ olarak kendini tanıtıyor. Altcoin MASK, Ethereum ağı üzerinde çalışıyor ve ayrıca Polygon ile BNB Chain üzerinde de yayında.

Token, protokolün aktif kullanıcılarını ödüllendirmek ve kullanıcılara yönetimde söz hakkı vermek için tasarlanmıştır. Proje 2021 yılının Şubat ayında başlatıldı ve altcoin fiyatı basında zamanında 3.59 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu, kripto paranın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 30.44 dolardan yaklaşık %88 daha aşağıda.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?