37,5 Milyon Yakım: Meme Coin Yakım Oranı %1395 Arttı!

Shiba Inu topluluğu yakımlar konusundaki kararlılığını devam ettiriyor. SHIB Burn verilerine göre 24 saatteki yakım miktarı %1395,89 artış kaydetti. Yapılan yakımlar sonucunda 37,4 milyon token kullanılamayan cüzdanlara gönderildi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Shiba Inu geliştiricileri Shibarium sonrasında yakımlara devam edeceğini duyurmuştu. Topluluğun da desteğiyle yakımlar bir yandan devam ediyor ve şu ana kadar arzın yaklaşık yarısı yakıldı.

Toplam yakım oranı ise geçtiğimiz yılın son günlerine yakın bir seviyede seyrediyor. Bu miktar olarak çok yüksek olmasa da önceki gün yakılan 2,5 milyon SHIB’e kıyasla önemli bir artışı temsil ediyor.

Shiba Inu Duyuruyu Yaptı: Beklenen Yükseliş Gelecek mi?

SHIB yakım oranında artış yaşandı

İki işlem 37,4 milyon SHIB yakımlarının yaklaşık %85’ini oluşturdu.

İlk işlemde 16,7 milyon yakma cüzdanına gönderildi. Etherscan’da yapılan bir kontrol, cüzdanın artık SHIB tutmadığını ancak yaklaşık 125 BONE tuttuğunu gösteriyor.

Farklı bir cüzdandan yapılan ikinci işlemde, yakma cüzdanına yaklaşık 15 milyon SHIB gönderildi. Bu adreste Etherscan verilerine göre yalnızca 0,01 SHIB kaldı.

Bazı topluluk üyeleri son zamanlarda yakma oranıyla ilgili şikayetlerini dile getirmiş olsa da, Shibarium piyasaya sürüldüğünde bu artış oranı artış kaydedecek gibi görünüyor.

Belirlenmiş bir lansman tarihi olmamasına rağmen, gelen haberler geliştiricilerin protokolün beta sürümünü kullanıma sunmaya yakın olduğunu gösteriyor. Geliştiriciler, yakın zamanda BONE‘un kullanıcıların gaz için protokolde kullanacağı tek token olduğunu doğruladılar.

Kaynak : The Crypto Basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.