Shiba Inu Duyuruyu Yaptı: Beklenen Yükseliş Gelecek mi?

Shiba Inu geliştiricileri Shibarium Katman-2 lansmanının ardından token yakımı yapacağını doğruladı. Düzenli yakım modeli beklenilen performansı gösterirse fiyat 0,01 doları aşabilir.

Token yakımları, dolaşımdaki arzı azaltarak varlığın değerinin artmasının yollarından birisi olarak da biliniyor. Shiba Inu ekosistemi de istediği performansı yakalarsa fiyat “1 cent” sınırını aşabilir.

Nitekim geliştiriciler yakımların oranına dair herhangi bir detay vermedi. Bu nedenle yapılacak yakımların ne kadar katkı sağlayacağı meçhul.

SHIB, 549 trilyonluk bir dolaşım arzına sahip ve bunun %50’si zaten ölü cüzdanlara gönderildi. Geriye kalan yarısı, 0,01 dolarlık dönüm noktasına ulaşmak için hala büyük bir engel.

Shiba Inu, Shibarum Sonrasında Yakımlara Devam Edecek

Shibarium katman-2 çözümü, SHIB topluluğunda en çok beklenen gelişme. Ağ, token fiyatını sürdürülebilir bir şekilde artıracak kritik öneme sahip olabilir.

Shibarium geliştiricileri yakma mekanizmasını doğrulayarak, BONE‘un gaz işlemleri için kullanıcılacağını da hatırlattı. Nitekim SHIB yakımları da yapılacak.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.