Ekim 27, 2022

Balinalardan 360 Milyarlık Meme Coin Transferi: Alım Geldi Mi?


İkinci en büyük meme coin SHIB, Elon Musk’ın Twitter haberiyle 25 Ekim’den bu yana fiyatını artırıyor. Bugün erken saatlerde, artış %19.23 ile zirveye ulaştı. Bununla birlikte, birkaç balina büyük miktarlarda Shiba Inu hareket ettirdi; bu işlemlerden bazıları, meme coin fiyatı zirveye ulaştığında satılmak üzere taşındı.

Balinalar 360 milyar Shiba Inu transferi gerçekleştirdi

Etherscan tarafından sağlanan veriler, son dört saat içinde dört farklı cüzdanın toplamda 360 milyardan biraz fazla SHIB hareket ettirdiğini gösteriyor. Toplam miktar şu parçalardan oluşuyor: 100.000.000.000 SHIB; 150.000.000.000 SHIB; 54.054.054.000 ve yine 54.054.054.000 SHIB. Tüm bu meme coin, mevcut fiyatta 3.8 milyon dolara eşdeğerdir. Toplam 54.054.054,000 SHIB Binance’e gönderilirken, kriptonun geri kalanı muhtemelen balinalar tarafından alındı.

Shiba Inu transferi

En büyük ETH balinaları 6 milyon dolar değerinde meme coin satın aldı

Bunların yanında WhaleStats’ın yakın tarihli bir paylaşımına göre, Ethereum’daki en büyük 500 cüzdan, yatırımları arasına yaklaşık 6 milyon dolar değerinde Shiba Inu ekledi. Söz konusu balinalar şu anda toplam 133.187.605 dolar değerinde SHIB’e sahip ve meme coin onlar için tekrar en büyük yatırım haline geldi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, 26 Ekim’de, balinaların sahip olduğu SHIB miktarı toplam 127.046.308 dolardı. Bu da 6 milyonluk alımı ortaya koyuyor.

Son olarak SHIB iki gündür yeşil renkte işlem görüyor ve bugün %8.20 artışla 0.00001173 dolar seviyesine kadar ulaşmayı başardı. Şimdiye kadar, kazanımlarının bir kısmını kaybetti, yine de hala 0.00001090 dolar seviyesinde yer alıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?