Meme Coin’in Yakım Oranı %14.267 Arttı Ancak…

Shiba Inu (SHIB) yakım oranı son 24 saate %14.267 arttı. SHIB Burn tarafından paylaşılan veri heyecanlandırsa da bir problem var. İşte detaylar.

Shiba Inu (SHIB) yakım oranı
Kaynak: Shibburn.com

SHIB yakım oranı %14.267 artsa da önceki dönemde neredeyse hiç yakım yapılmadığı için artış pek de anlamlı olmalı. Shib Burn’e göre son 24 saatte 14.07 milyon SHIB yakımı gerçekleşti. Bu token’ların toplam değeri özetle yalnızca 155 dolar.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere geçmiş günlerde 24 saatte 9.8 milyar SHIB yakılmıştı. Önceki gün verileri yalnızca 97.991 token yakıldığını ortaya koydu. Bu nedenle son 24 saatte yakım oranı %14.267 artsa da pek da anlamlı bir sonuç doğurmadı.

Piyasada İyileşme Fiyatı Arttırdı!

Kripto para piyasasında görülen iyileşme Shiba Inu fiyatını da arttırdı. Haber hazırlanırken fiyat 0.000011 dolardan işlem görüyordu. Son 24 saatte ise ortalama %7 artış kaydetti.

SHIB’in toplam piyasa değeri ise 17 günlük aranın ardından 6 milyar dolara ulaştı.

Önde gelen borsalardan Bitstamp’in listelemesi de bu artışlara katkı sağlamış olabilir. Bitstamp yaptığı listelemeyi ABD’ye genişletti. Shiba Inu ekibinin “Dunes” çizimi paylaşımı ilk aşamada istenilen katkıyı sağlamamıştı.

[irp posts=”68121″ ]

Öte yandan, yaklaşık değeri 37 milyon dolar olan 3,3 trilyon SHIB token da hareket halinde.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?