Milyarca Meme Coin Yakıldı Ancak Topluluk Mutsuz!

0
Milyarca Meme Coin Yakıldı Ancak Topluluk Mutsuz!

Twitter kullanıcısı @_Lady_Crypto_’nın paylaşımına göre bu güne kadar oldukça büyük sayılabilecek sayıda meme coin yakıldı. Paylaşılan verilere göre bu miktar 64 milyar SHIB‘ten oluşuyor ve bu token’lar erişimi mümkün olmayan cüzdanlara taşındı ve süresiz olarak orada kilitlendi. Token‘ın düşük fiyatı nedeniyle, bu SHIB tutarı 1 milyon dolardan az bir tutar olan 662.400 dolara denk geliyor.

Nisan başlangıcından bu yana parçalar halinde 15 milyar SHIB ve birden fazla toplu işlem 20-25 milyar SHIB yakıldı. Kullanıcıların SHIB’i yakmalarına izin vermenin yanı sıra, bunu yapmak için teşvik kazanmalarına da izin veren Shibburn, çıktığı günlerde çok konuşulsa da topluluk gelişmelerden memnun değil.

Meme Coin Shiba Inu

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bazı topluluk üyeleri, ödüllerin verilme şeklinden ve ardından gelen gecikmelerden hiç memnun olmadıklarını dile getirirken; bazı üyeler yakımları bir aldatmaca olarak tanımlamaya dahi başladı.

İlgili Haber  Milyonlarca Meme Coin SHIB Yakıldı, Yakılan Miktar Heyecanlandırdı!

Bugün paylaşılan bir blog gönderisine göre, Shiba Inu ekibi, daha önce yakma portalinın sitesini yöneten Ryoshi Vision ekibiyle bağlantıları kestiğini duyurdu ve ağ geçidini merkezi olmayan takas platformu ShibaSwap’ın bir parçası olarak devam edecek.

Ancak bu blog paylaşımının sosyal medya paylaşımları ise topluluk üyelerinin eleştirilerinden oluşuyordu. Genel olarak SHIB yakma hızının çok yavaş olduğu bu yorumlarda açık bir şekilde görülebiliyor. Toplam SHIB arzı 500 trilyondan fazla olduğu için, yakımların gerçekten bir etki yaratması için daha uzun bir döneme ihtiyaç var gibi görülüyor.

Son 24 saat içinde Shiba Inu’nun yanma oranı %405 gibi büyük bir artış gösterdi. Bu artış, 154.899.021 SHIB’in yalnızca beş işlem alarak çıkmaz cüzdanlara taşınması sonrası ortaya çıktı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın