Temmuz 21, 2022

Metaverse Coin’in Fiyatı Coinbase Listelemeleri Sonrası Fırladı!


Son güncellenme : 22.07.2022 - 00:57

  • Merkezi olmayan bir iletişim ağı ve metaverse kripto para birimi ABD’nin önde gelen kripto borsası Coinbase’in platformun yerel token’ını listeleyeceği haberinin ardından dalgalanmaya başladı.

Yakın tarihli bir duyuruda Coinbase, Sylo (SYLO) ve diğer dört Ethereum (ETH) tabanlı kripto para biriminin, uygun likidite koşulları karşılanması halinde Tether (USDT) ile eşleştirilmiş bir şekilde borsada trading’e başlayacağını söyledi.

Sylo

Projenin web sitesine göre, Sylo’nun en büyük amacı, dünyanın dört bir yanındaki insanların merkezi sistemlerle ilişkili engeller olmadan birbirleriyle özgür bir şekilde iletişim kurmalarını sağlamaktır. Platformun web 3.0 vizyonu, toplulukları metaverse, non-fungible token’lar (NFT’ler) ve kullanıcı etkileşimini kolaylaştıran bir cüzdan aracılığıyla bir araya getirmeyi içerir ve mottosu da şudur:

“Dijital dünyaları birbirine bağlayın ve insanların Metaverse üzerinden iletişim kurmasına izin verin.”

Sylo’nun fiyatı son 24 saatte yüzde 22,48 artarak yazım sırasında 0,006195 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Metal

Sylo’nun yanı sıra Coinbase’e katılan kripto para birimleri arasında, kripto ödemelerini ana akıma getirmek için tasarlanmış bir protokol olan Metal (MTL) de bulunuyor.

İnsanların kripto para birimleri satın almasına, satmasına, trade etmesine, ayrıca arkadaşlarına ve ailelerine para göndermesine olanak tanıyan bir platform olan Metal Pay cüzdan uygulamasının merkezi kripto varlığı olan Metal 2017 yılında San Francisco’da kurulmuş ve kısa süre önce Londra merkezli Railsbank ile Avrupa Birliği tüketicilerine şu ​​anda ABD eyaletlerinin çoğunda mevcut olan hizmetleri sunmak için bir ortaklık gerçekleştirdiklerini duyurmuştu.

Metal son 24 saatte yüzde 3.84 artışla yazım sırasında 1,47 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Gnosis

Coinbase’in yeni eklediği varlıklar arasında, KoinFinans tarafından geçtiğimiz günlerde platformun eklemeyi planladığı varlıklar arasına girdiğini bildirdiğimiz Gnosis (GNO) de bulunuyor.

[irp posts=”60462″ name=”Fiyat Yükselişe Geçti: Coinbase Bu 3 Altcoin’i Listeleyebilir!”]

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Ethereum (ETH) blok zinciri üzerine kurulu merkezi olmayan bir tahmin piyasası olarak tasarlanmış bir protokol olan Gnosis’i (GNO) 2022’de listelenmesi planlanan kripto varlıkları listesine 17 Temmuz’da eklenmişti. GNO, ağ üzerinde değer aktarımı ve işlemleri doğrulamak için kullanılıyor.

Gnosis şu anda günde yüzde 6’nın üzerinde düşüş ile birlikte 147,17 dolardan işlem görse de, bir hafta öncesine göre yüzde 28.7 artışını koruyor.

SWFTCOIN

Coinbase ayrıca platformuna 300 kripto varlığı arasında verimli ve düşük maliyetli cross chain swap’larını kolaylaştırmak için makine öğrenimi ve veri analizini içeren bir blok zinciri protokolü olan SWFTCOIN’i (SWFTC) ekliyor.

SWFTCOIN, kripto piyasasındaki düşüş trendine rağmen son 24 saat içinde fiyat grafiklerinde dikey hareket ederek 0,002929 dolardan yüzde 25,2 artışla 0,003669 dolara kadar ulaştı.

Arcblock (ABT)

Coinbase dijital varlıkları listesine eklenen yeni coin’ler listesinde son olarak, kullanıcı dostu olmaya odaklanan merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) için bir geliştirici platformu olan Arcblock (ABT) yer alıyor.

Arcblock’un fiyatı Pazartesi gününden bu yana son derece büyük dalgalanmalara tanık oldu, bugün yüzde 3,21’lik bir düşeşe şahit olan ABT, önceki haftaya göre yüzde 19,6 arttı ve 0,122 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?