Şubat 4, 2023

202 Katrilyonluk Yakım Gelen Meme Coin’in Kaderini Değiştirecek Tarih Belli Oldu

BabyDoge Coin yakımları son haftalarda ivme kazandı. Geliştirme ekibi BabyDoge’u yakmak için yeni yollar keşfettikçe, günlük olarak dolaşımdan kaldırılan meme coin sayısı da arttı. Ekip, geçmişte gerçekleştirilen ağır yakım etkinliklerine rağmen, arzı azaltma çabalarından hâlâ vazgeçmiyor.

Kripto para projesinin arkasındaki ekip, dün yaptığı bir paylaşımda şimdiye kadar yaklaşık 353 milyon dolar değerinde BabyDoge token yaktığını açıkladı. Tweet’e eklenen verilere göre ekip, yakma kampanyası başladığından beri toplam 202.150.400.072.740.192 (202.15 katrilyon) token’ı dolaşımdan kaldırdı. Tweet yayınlandığında yakılan token’ların değeri 352.810.074 dolar (352.8 milyon dolar) idi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bunların yanında, dikkat çeken bir gelişmede BabyDoge’un özel yakım portalının lansman tarihini açıklandı. BabyDoge ekibi, merakla beklenen yakım portalının 13 Şubat’ta yayına gireceğini söyledi. Bu portalın, yakılan token sayısını artırması bekleniyor. Söz konusu portal aracılığıyla farklı bir yakım yöntemi uygulanacak. Buna göre, meme coin yakan kullanıcılar BabyDoge’ları daha düşük bir ücret karşılığında satın alabilecek.

İlginç bir şekilde BabyDoge, token yakma etkinlikleri açısından diğer kripto para birimi projelerine öncülük ediyor. Kripto para birimi analitik platformu HC Capital, Ekim ayında BabyDoge’u en yüksek yakım oranına sahip bir numaralı kripto projesi olarak belirledi. Bu ay, ekip tek bir işlemde 1 milyon dolar değerinde BabyDoge token’ı dolaşımdan kaldırıldı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?