Kasım 27, 2022

%100 Artış: Yakım Oranı Fırlayan Meme Coin’i Neler Bekliyor?

Shibburn Twitter hesabına göre, son yedi gün içinde 51 işlemde toplam 223.264.370 SHIB token yakımı gerçekleşti.

Geçtiğimiz hafta ise 29 işlemde sadece 106.780.540 SHIB yakımı gerçekleşmişti. Mevcut haftalık rakam, söz konusu zaman diliminde yakılan meme coin sayısında yaklaşık %100’lük bir artış yaşandığını gösteriyor. Aynı şekilde, yakım için yapılan işlem sayısı da hemen hemen aynı büyüklükte buna karşılık gelen bir artış yaşadı.

Öte yandan 24 saatte sadece 1.099.842 meme coin yakımı gerçekleşti ve bu yakım beş işlemde yapıldı. Yetersiz yakım miktarı, son 24 saatte %90.23’lük bir azalma yaşandığını gösteriyor.

Shiba Inu meme coin'in yakım oranında düşüş

SHIB fiyatı sabit kalıyor

SHIB, 22 Kasım’da 0,00000817 dolar seviyelerine dokunduktan sonra kademeli bir toparlanma gösterdi. O zamandan beri SHIB şaşırtıcı bir şekilde bu seviyenin üzerinde kaldı. Şu anda, meme coin 0,0000092 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Günlük RSI 50-nötr çizgisinin yakınında hafifçe yukarı doğru eğilirken, boğalar bir hareket için hazır görünüyor. Bu gelişme göz önüne alındığında, genel tablo konsolidasyon olduğunu gösteriyor. Yani SHIB fiyatı, bir sonraki büyük hamleden önce bir süre dar bir aralıkta işlem görebilir.  Öte yandan yukarı yönde, günlük MA 50 (0,0000102 dolar) ve MA 200 (0,0000112 dolar), boğaların daha yüksek bir trende aşması gereken seviyeler.

Bunların yanında, mevcut SHIB fiyat hareketi, sahiplerine bol miktarda birikim yapma fırsatı veriyor. IntoTheBlock verilerine göre, SHIB şu anda %54 ile uzun vadeli yatırımcılarının en büyük yüzdesine sahip. Uzun vadeli yatırımcıların sayısı, son aylarda hem kısa hem de orta vadeli sahiplerden fazla olacak şekilde arttı. Bu da yatırımcıların güvenin bir göstergesi olarak kabul edilebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?