Meme Coin’e Müjde: Dev Borsa Tarafından Listelenmeye Başlıyor!

Popüler kripto para birimi Dogecoin (DOGE), Filipinler merkezli Coins Pro’da işlem görmeye başladı.

Duyuru Pazartesi günü Twitter’da Coins.ph tarafından yapıldı. DOGE artık Coins Pro’da alım satım için mevcut olan farklı kripto-fiat çiftlerinden biri. Kullanıcıların düşük ücretlerle Filipin Pezosu (PHP) kullanarak doğrudan kripto para ticareti yapması mümkün.

Borsa, piyasa emirlerine ek olarak limit ve stop-limit emirleri de sunuyor. Coins.ph, 2014 yılında kurulan Filipinler’deki en eski kripto para borsalarından biridir.

Borsa daha sonra ana akım finansal hizmetlere yöneldi. Nisan 2022’nin başlarında eski Binance CFO’su Wei Zhou tarafından satın alındı.

Dogecoin Filipinli borsa tarafından listeleniyor

2019 yılında kripto para, o dönemde işlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance borsasında listelenmiştir. Ayrıca 2021 yılında Coinbase borsasına da eklendi.

Ethereum’un düşük performansının arkasındaki gerçek neden analist tarafından açıklandı. Ancak, kısmen Elon Musk gibi ünlülerin sosyal medya onayları sayesinde kripto para biriminin popülaritesi 2021’in başlarında hızla arttı.

DOGE’nin Coins Pro’nun işlem çiftlerine eklenmesi, platformun tekliflerini daha da genişlemesini sağladı. Bu durum kullanıcılara kripto portföylerini çeşitlendirmek için daha fazla seçenek sunuyor. CoinMarkeCap tarafından sağlanan verilere göre, XRP ve Shiba Inu borsada en çok işlem gören kripto para birimleri arasında yer alıyor.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.