Şubat 28, 2023

Voyager Elindeki Meme Coin’i Boşaltıyor: Devamı Gelecek Mi? 

İflas etmiş kripto kredi kuruluşu Voyager, dikkat çeken birkaç meme coin işlemi gerçekleştirdi ve tam olarak 300 milyar Shiba Inu’yi yakın zamanda elinden çıkardı. Elde edilen verilere göre şirket, SHIB’in bu satışından 3.74 milyon dolar gelir elde etti. Voyager, Şubat ayından bu yana toplamda 870 milyar SHIB sattı ve bunlar için toplamda 10,5 milyon dolardan fazla kazanç sağladı. Peki Voyager’in elinde başka SHIB var mı?

İflas etmiş kredi kuruluşunun hesabında hala 6.2 trilyon SHIB var. Yani Şubat ayında satılan meme coin şirketin elinde bulunanların %15’ini bile geçmiyor. Aynı zamanda, SHIB’nin fiyatı ayın zirvesinden %20’den fazla düştü, bu da Shiba Inu’nin genel olarak Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) kıyasla daha iyi bir aylık sonuç elde etmesine izin veriyor.

Voyager’ın başlangıçta bilançosunda 8 trilyondan fazla Shiba Inu (SHIB) olduğu göz önüne alındığında, meme coin fiyatının büyük bir satıcının baskısına başarılı bir şekilde direndiği söylenebilir. Ancak bu eğilimin devam edip etmeyeceği belirsiz. Voyager elindeki kripto paraları piyasaya daha agresif bir şekilde boşaltmaya başlarsa, Shibarium anlatısı gibi heyecanlandıran gelişmelerin yokluğunda SHIB’nin fiyatı önemli ölçüde düşebilir.

Voyager’ın Mayıs ayında tüm kripto alanı üzerinde dalga etkisi yaratan Terra ekosisteminin çökmesinin ardından Temmuz ayında iflas başvurusunda bulunduğunu hatırlatmakta fayda var. Binance.US, geçen yıl Aralık ayında Voyager’ın bazı varlıklarını satın almayı kabul etti. Fakat anlaşma başarılı bir şekilde gerçekleşmedi. Binance.US şimdiye kadar anlaşmadan uzak durdu ve Voyager ile yeni bir anlaşma yapmadı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?