Kasım 16, 2022

Meme Coin’den Yeni Duyuru Gelirken Yakım Oranı %157 Fırladı

Shiba Inu‘nun (SHIB) yakım işlemlerini takip eden Shibburn’e göre, gizemli bir kullanıcı tek işlemde 51.743.223 token yaktı. Başka bir adres bir milyondan biraz fazla meme coin yakımı gerçekleşti. Son 24 saatte gerçekleşen 4 yakım işlemiyle birlikte yakılan toplam meme coin miktarı 54.08 milyona çıktı.

54 milyon adet Shiba Inu (SHIB) yakımı, yakım oranında %157’e ulaşan bir artışa neden oldu. Bununla birlikte, bu yakım oranın az olduğu söylenebilir. Yakım hızının bazen dört haneli artışlar gösterdiği oluyor.

Diğer Shiba Inu gelişmeleri
Son yakımların yanı sıra, meme coin ekibi ayrıca metaverse girişiminin bazı konseptine ilişkin paylaşımlar yaptı.

Shiba Inu ekibi, sanal ortamlarını oluşturmak için bir görsel stüdyo olan The Third Floor ile ortaklık kurdu. Ekip bugün yeni bir blog yazısı yayınlayarak topluluğu girişim hakkında güncelledi.

Shiba Inu meme coin yakım oranında artış

Öte yandan Shiba Inu topluluğunun asıl merakla beklediği lansman Shibarium’dur. Shibarium, işlem hızlarını artırırken maliyetleri önemli ölçüde azaltmayı amaçlayan katman-2 protokolüdür. Shibarium’un esasında 3. çeyrekte piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Ancak ekip, tarihi daha sonraya erteledi. Pek çok kişi lansmanın SHIB’in fiyatını olumlu bir yöne çekeceğine inanıyor.

Bununla birlikte, kripto pazarlarının mevcut durumu göz önüne alındığında Shiba Inu ekibi, Shibarium lansmanını piyasalar istikrara kavuşana kadar erteleyebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?