Milyarca Meme Coin İki Borsaya Taşındı: Büyük Satış Gelebilir!

Twitter’da “@shibaplay_” kullanıcı adıyla tanınan bir hesap Shiba Inu için kritik bir güncelleme paylaştı. Verilere göre son sekiz saat içerisinde iki farklı borsaya 1.12 trilyon SHIB transferi tamamlandı.

SHIB fiyatı 2022’nin en düşük seviyelerinde işlem görüyor. 1.12 trilyon Shiba Inu token ise iki anonim cüzdan tarafından 1,060,594,914,048 ve 121,823,678,713 transfer edildi. Bu token’ların değeri ise 9,693,837 ve 1,123,214 dolar civarında. Nitekim varlıklar Coinbase ve OKEx borsalarına aktarıldı.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere önde gelen meme coin Shiba Inu fiyatı 2022 yılının en düşük seviyelerine yaklaştı.

Shiba inu meme coin 2 borsaya taşındı!

Geçen hafta boyunca, SHIB fiyatı %23’ten fazla düştü. Shiba Inu (SHIB), şı anda, 0.000009181 dolardan işlem görüyor. Bu, kripto paranın Ekim ayı sonlarında 0.00008845 doları bulduğu 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinin %89.44 altında.

Sonuç olarak FTX ve bağlı şirket Alameda Research tarafından tetiklenen hareket, büyük bir fiyat düşüşüyle sonuçlandı. Kripto para endüstrisinin dev isimlerinden FTX ise tamamen çöktü.

Daha büyük balinalar SHIB’lerini piyasaya bırakırken, diğerleri cüzdanlarına meme coin ekliyor. WhaleStats verilerine göre, Ethereum‘daki en büyük 100 balina, yakın zamanda 1.000.000 dolar değerinde ortalama 106.269.925.611 Shiba Inu ekledi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?