Kasım 9, 2022

36 Trilyonluk Yakım Gelen Meme Coin’de Yatırımcı Sayısı Artıyor!


Son güncellenme : 09.11.2022 - 20:14

Piyasada devam eden düşüşle birlikte, önde gelen kripto paralar değer kaybetmeye devam ediyor. Piyasadaki tüm kripto paraların toplam değeri, geçen güne kıyasla %10.43’lük önemli bir düşüş kaydettikten sonra 877.2 milyar dolara kadar düştü.

Meme coin nasıl tepki verdi?

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, meme coin’ler için de durum aynı. Shiba Inu ve Dogecoin düşüş yolunu açtı ve günlük olarak yaklaşık %9 ve %10.74 oranında değer kaybetti. Baby Doge Coin de liderlerini takip etti ve son 24 saatte %6.8’lik bir düşüş kaydettikten sonra 0.0000000001162 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Piyasaya düşüş eğilimi girmeden önce, Baby Doge oldukça rahat bir pozisyondaydı. Ekim ayının ikinci yarısından bu yana, meme coin fiyatı yükseliyordu. 6 Kasım’a kadar Baby Doge, Ağustos ayında olduğu gibi yüksek seviyelerde işlem görüyordu.

BabyDoge USD fiyat grafiği

Yatırımcı Sayısı Artıyor

Baby Doge coin, yakım işlemleriyle dolaşımdan çıkarılmaya devam ediyor. Yakım etkinliklerini takip eden bir hesap, son 24 saat içinde ölü cüzdana 36,806,763,466,255 (36 trilyon) meme coin gönderildiğini ortaya koydu.

Bunun yanı sıra, token sahiplerinin sayısı da yükselmeye devam ediyor. Crypteye verilerine göre Baby Doge oyun alanına yeni katılımcılar ekleniyor. Son yedi günde 2,828 adet yeni yatırımcı alana girdi ve toplam yatırımcı sayısı 1,635,048 ulaşarak yeni bir rekor kırdı.

BabyDoge Coin grafik

BabyDogeSwap, son birkaç gündür platformuna sürekli olarak girişler görüyor ve bu da kullanıcıların varlık yatırdığını gösteriyor. Sonuç olarak, burada kilitlenen toplam değer 8 Kasım’da 32.5 milyon dolardı. Son felaket, önemli çıkışlara yol açtı. Ancak Çarşamba günkü basın zamanında, metrik pozitif bölgeye geri dönerken hafif bir toparlanma kaydedildi.

Meme coin Baby Doge usd grafik

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : watcher.guru

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?