Arzın %47’si Yakıldı: Meme Coin’den 12 Trilyonluk Yakım Geldi!

0
Arzın %47'si Yakıldı: Meme Coin'den 12 Trilyonluk Yakım Geldi!

Önde gelen meme coin Baby Doge Coin (BabyDoge), günlük olarak büyük yakım işlemleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Baby Doge Coin ekibi, son 24 saat içinde toplam arzdan 12,608,955,771,906 (12,6 trilyon) kadar token yakımı gerçekleştirdi. Token’lar duyuru sırasında 16.972 dolar değerindeydi.

BabyDoge Yakımları

Baby Doge Coin yakımları son haftalarda ivme kazandı. Projenin arkasındaki ekip BabyDoge’u yakmak için yeni yollar keşfettikçe, günlük olarak dolaşımdan kaldırılan BabyDoge sayısı arttı.

Projenin merkezi olmayan borsası Baby Doge Swap’ın piyasaya sürülmesinin ardından ekip, BabyDoge’u satın almak ve yakmak için DEX ücretlerinin bir kısmını kullanacağını duyurdu. Duyuru yapıldığından beri, trilyonlarca BabyDoge ölü-kullanılmayan cüzdana gönderildi.

Meme coin’de devam eden tüm yakım etkinliklerini izleyen Twitter hesabı, Baby Doge coin’in toplam arzının %47.442’sini temsil eden 199.257.919.697.287.872 (199.25 katrilyon) token’ın şimdiye kadar yakıldığını bildirdi.

Yeni Yakım Planları Açıklandı

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, ekip BabyDoge için devam eden yakma programını yavaşlatmayı planlıyor gibi görünmüyor. Geçtiğimiz hafta Baby Doge Coin’in yeni bir yakım portalı başlatmayı planladığı bildirildi. Baby Doge Coin ekibi bunu bir tweet ile duyurdu ve topluluktan meme coin yakımını artırmak için uygulanabilecek yollar önermesini istedi.

Babydoge Coin arzı azalıyor

İlgili Haber  7 Trilyonluk Yakım Gelen Meme Coin: Ekipten Yeni Yakım Önerisi Geldi!

BabyDoge yakım girişimlerinin gözden kaçmaması oldukça ilginç. Bunların yanında geçen ay Baby Doge Coin, en yüksek yakım oranına sahip en iyi kripto para projesi olarak belirlendi.

İlgili Haber  199 Katrilyonluk Meme Coin Yakımı: Kripto Piyasasının "Yakım Kralı" Belli Oldu

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın