Eylül 21, 2023

Meme Coin’de Yakım %326 Oranında Fırladı: Fiyat Ne Tepki Verdi?


Son güncellenme : 21.09.2023 - 13:37

Shiba Inu fiyatı bir süredir hareketsiz kalmaya devam ederken, topluluk yakım oranını son 24 saatte %326 gibi dikkat çeken oranda arttırmayı başardı. Topluluk ise bu yakımların ardından fiyatın yükselip yükselemeyeceğini merak etmeye başladı.

Son 24 saat içinde Shiba Inu, on işlemde yakılan 131.033.101 token ile kayda değer bir yakım kaydetti. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere token yakımlarındaki bu artış, bir önceki güne kıyasla %325,89’luk artış anlamına geliyor.

Shiba Inu Fiyat Tahmini: Fiyat Uçuşa Geçmeye Hazır Olabilir!

Bu işlemler arasında kaydedilen en yüksek dört yakım oranı 12.894.064, 100.776.829, 7.911.008 ve 3.885.558 token olmuştur.

Token yakma, bir tokenin dolaşımdaki arzını azaltmak için projeler tarafından uygulanan kasıtlı bir stratejidir ve bu da potansiyel olarak kalan tokenlerin değerini artırır. SHIB token’ların önemli ve devam eden yakma oranı, projenin geliştiricileri tarafından proaktif token yönetiminin altını çizmektedir.

Yanma oranında düne göre %326’lık bir artış elde etmek Shiba Inu için kayda değer bir başarı olarak yorumlanabilir. Bu hamlenin SHIB’in ekosistemi ve daha geniş pazardaki konumu üzerinde geniş kapsamlı etkileri olabilir gibi görünüyor.

Yakın zamandaki yanma oranı, Perşembe günü erken saatlerde düz çizgiye yakın işlem gördükten sonra kripto fiyatındaki kazançları desteklemiş gibi görünüyor. Shiba Inu fiyatı yazım itibariyle %1,24 artışla 0,00000735 dolara yükseldi ve son 24 saatteki hacmi %38,41 artışla 104,74 milyon dolara ulaştı.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?