Eylül 21, 2023

Shiba Inu Fiyat Tahmini: Fiyat Uçuşa Geçmeye Hazır Olabilir!


Shiba Inu fiyatı 0,00000695 dolardan “V şeklinde” keskin bir dönüş yaparak yükseliş momentumu başlatarak 0,00000750 doları zorladı. Aşırı arz nedeniyle, SHIB fiyatı %1,47’lik keskin bir düşüş kaydetti.

Bu arada, Bitcoin ETF kararı ile Ekim ayında daha iyi duygulara sahip olma umutlarıyla piyasa koşulları değişken. SHIB fiyatı bu tür piyasa dönemlerinde yükseliş trendini sürdürmeyi başarabilecek mi?

shiba inu yorum

Toparlanma rallisi ve 0,0000075 dolarlık arz ile yükselen bir üçgen oluşturan Shiba Inu fiyatı, yüksek ivmeli bir harekete hazırlanıyor. Meme coin iki kez 0,0000075 dolarda bir dirençle karşılaşmasına rağmen, destek trend çizgisindeki alıcılar aktif kalmaya devam ediyor.

Şu anda 0,00000735 dolar seviyesinde işlem gören SHIB fiyatı, genel dirençten tersine dönmeye başladı. Bu, piyasa değerinde %1,47’lik bir düşüşle düşüş eğilimli bir yutan mum oluşturmaktadır. Bununla birlikte, fiyatlar destek trend çizgisinin üzerinde kalmaya devam ediyor.

Günlük grafikte, 0,0000075 dolardan ikinci dönüş, yükselişin tersine dönmesinin güvenilirliğini sorgulayan bir çift tepe oluşturur. Düşüş güçlerinin devraldığı düşünüldüğünde, 4 saatlik SHIB fiyat grafiği, alıcıların trend çizgisi kırılmasıyla çıkmaları için erken bir sinyal verebilir.

Teknik göstergelere gelince, MACD ve RSI göstergeleri biraz zıt bakış açıları sergiliyor. MACD ve sinyal çizgileri, pozitif geçişin ardından yükseliş trendini sürdürüyor. Bu arada, RSI çizgisi yarı çizginin üzerine çıkıyor ancak düşüş eğilimi gösteriyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere genel düşüş trendi momentumu ile Shiba Inu fiyat grafiğinde düşüş tarafı çok daha güçlü görünüyor. Ancak, yükselen üçgen yükselişin tersine dönmesi için bir fırsat sunuyor. Bununla birlikte, son ayı mumu yükselişin devamından ziyade bir kırılma konusunda uyarıyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?