Şubat 17, 2023

Meme Coin’de Listeleme Müjdesi


Türkiye merkezli kripto para borsası Bitexn, Floki Inu listelemesini duyurdu.

Bitexen tarafından paylaşılan tweet’te, 250’den fazla varlık arasında FLOKI’yi eklediğini duyurdu. Listeleme ise Türk Lirası paritesiyle yapılacak. Topluluk ise Türkiye’de ilk olan bu listelemeyi heyecanla karşıladı.

FLOKI Cephesi Oldukça Heyecanlı!

Floki Inu geliştirici ekibi, meme coin’in Bitexen’in listelemesini çoşkuyla karşıladı. Ekibe göre Bitexen, ülkede kripto para birimini listeleyen ilk Türk borsası.

Bitexen FLOKI’ye ek olarak Status (SNT), Mantra (OM), Prometheus (PROM) ve Steem (STEEM) varlıklarını da listelediğini duyurdu.

Öte yandan FLOKI bu hafta boyunca olumlu haberler kaydetti. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Elon Musk’ın Twiter’da “yeni CEO’muz bir harika” paylaşımı büyük bir yankı uyardırmıştı.

Elon Musk Paylaştı: Meme Coin Fiyatı Uçuşa Geçti!

Musk’ın tweet’i paylaşmasından dakikalar sonra FLOKI’nin fiyatı %50’nin üzerine çıkarak kripto topluluğunun ilgisini çekti.

Floki’ye artan ilginin ardından, KuCoin de listeleme haberini duyurdu. Topluluk bu gelişmeyi, kripto para biriminin başlangıcından bu yana kaydettiği en büyük borsa listesi olarak nitelendirdi.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?