Şubat 15, 2023

Elon Musk Paylaştı: Meme Coin Fiyatı Uçuşa Geçti!

Tesla CEO’su Elon Musk, FLOKI topluluğunun yüzünü güldürmeyi başardı. Meme coin son yirmi dört saat içinde yüzde 40’ın üzerinde büyük bir büyüme gösterdi.

FLOKI gün içinde 0.000022 dolar seviyelerinde gezinirken aniden 0.00003278 dolara kadar çıkmayı başardı. Twitter’ın yeni patronu Elon Musk, sosyal medya uygulaması üzerinden bir paylaşım yaptı ve bu da yükselişi tetikledi.

Musk, bugün bir tweet’te FLOKI köpeğin CEO olmak için sözleşme imzaladığı bir fotoğrafı paylaşarak, “Twitter’ın yeni CEO’su harika” diye yazdı.

Daha sonra köpeğine gözlük taktı ve köpeğin “stil sahibi” olduğunu ve “sayılarla arasının harika” olduğunu ekledi. Köpek temalı meme coin FLOKI’nin fiyatı paylaşımın ardından büyük bir yükseliş yaşadı ve %48 oranından bir artışa imza attı.

Elon Musk’ın daha önce, yaklaşan liderin ana koşulunun “yeterince aptal” olması olduğundan, Twitter’ın yeni bir CEO’sunu atama sözü verdiğini belirtmekte fayda var. Kripto topluluğu, Musk’ın paylaşımına hızla yanıt verdi ve FLOKI’nin pozisyonu mükemmel bir şekilde doldurabileceğini söyledi.

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi diğer meme coin’ler de Musk’ın eylemlerinin ardından bir miktar yükseldi.

FLOKI Elon Musk’ın Shiba Inu köpeğine ithafen tanıtılan bir projeydi. Büyük markalarla iş birliklerinin yanı sıra blockchain dünyasında da adından sık sık göz ettiren ekosistem, potansiyeli yüksek bir oyuncu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : KoinFinans
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?