Tek İşlemde 127 Milyonluk Yakım Geldi! Meme Coin Yakım Oranı %236 Fırladı

0
Tek İşlemde 127 Milyonluk Yakım Geldi! Meme Coin Yakım Oranı %236 Fırladı

Shiba Inu’nun yakımlarını takip eden resmi Twitter hesabı @Shibburn, şaşırtıcı miktarda meme coin yakımı gerçekleştirdi. Bugün bir tweet’te de paylaşıldığı üzere Shibburn, tek bir işlemde 127.821.443 (127.82 milyon) SHIB token’ı yaktı.

SHIB Burn blockchain verilerine göre, işlem yaklaşık iki saat önce gerçekleşti. Şu anki fiyat üzerinden yakılan meme coin‘lerin değeri 1.109 dolar.

Shibburn, SHIB Yakımına Katkıda Bulunuyor

Son zamanlarda Shibburn, milyonlarca meme coin’i dolaşımdan kaldırmak için SHIB topluluğunun üyeleri arasına katıldı. Shibburn, Shibburn.com, Shib Burn Radio ve Twitter Super Followers gibi üç projesinden elde ettiği kazançları SHIB satın almak ve yakmak için kullanıyor. Shibburn’e göre, üç proje tüm gelirinin %40’ını oluşturuyor.

Resmi Shiba Inu yakım takipçisi, SHIB yakım işlemlerini hızlandırma amacıyla, kazancının önemli bir miktarını token’ları yakmak için kullanacağını söyledi.

@Shibburn’ün Eylül ayında topluluğun Shiba Inu yakımlarına katkıda bulunması için eğlenceli bir yol başlattığını da ekleyelim. Shibburn, yakılan meme coin sayısını artırma çabalarının bir parçası olarak Android ve iOS cihazlar için bir radyo uygulaması başlattı.

Bunların yanında, Shibburn tarafından yakılan 127.82 milyon token’ın yanı sıra, topluluk ayrıca bugün küçük miktarlarda da olsa SHIB yakımı gerçekleştirdi. Shiba Inu meraklıları son 24 saate toplam 128.650.828 (128 milyon) meme coin yakımı gerçekleştirdi. Bu da yakım miktarının geçtiğimiz güne kıyasla %236 artmasına neden oldu.

Meme coin Shiba inu yakım oranındaki artış

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın