Kasım 22, 2022

Tek İşlemde 127 Milyonluk Yakım Geldi! Meme Coin Yakım Oranı %236 Fırladı


Son güncellenme : 22.11.2022 - 22:41

Shiba Inu’nun yakımlarını takip eden resmi Twitter hesabı @Shibburn, şaşırtıcı miktarda meme coin yakımı gerçekleştirdi. Bugün bir tweet’te de paylaşıldığı üzere Shibburn, tek bir işlemde 127.821.443 (127.82 milyon) SHIB token’ı yaktı.

SHIB Burn blockchain verilerine göre, işlem yaklaşık iki saat önce gerçekleşti. Şu anki fiyat üzerinden yakılan meme coin‘lerin değeri 1.109 dolar.

Shibburn, SHIB Yakımına Katkıda Bulunuyor

Son zamanlarda Shibburn, milyonlarca meme coin’i dolaşımdan kaldırmak için SHIB topluluğunun üyeleri arasına katıldı. Shibburn, Shibburn.com, Shib Burn Radio ve Twitter Super Followers gibi üç projesinden elde ettiği kazançları SHIB satın almak ve yakmak için kullanıyor. Shibburn’e göre, üç proje tüm gelirinin %40’ını oluşturuyor.

Resmi Shiba Inu yakım takipçisi, SHIB yakım işlemlerini hızlandırma amacıyla, kazancının önemli bir miktarını token’ları yakmak için kullanacağını söyledi.

@Shibburn’ün Eylül ayında topluluğun Shiba Inu yakımlarına katkıda bulunması için eğlenceli bir yol başlattığını da ekleyelim. Shibburn, yakılan meme coin sayısını artırma çabalarının bir parçası olarak Android ve iOS cihazlar için bir radyo uygulaması başlattı.

Bunların yanında, Shibburn tarafından yakılan 127.82 milyon token’ın yanı sıra, topluluk ayrıca bugün küçük miktarlarda da olsa SHIB yakımı gerçekleştirdi. Shiba Inu meraklıları son 24 saate toplam 128.650.828 (128 milyon) meme coin yakımı gerçekleştirdi. Bu da yakım miktarının geçtiğimiz güne kıyasla %236 artmasına neden oldu.

Meme coin Shiba inu yakım oranındaki artış

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?