%92 Artış: 38 Milyonluk Yakım Gelen Meme Coin’de İşlem Hacmi Fırladı!

Devam eden ayı piyasasına rağmen, Shiba Inu‘nun (SHIB) popülaritesi azalıyor gibi görünmüyor. FTX borsasının çöküşü kripto para piyasasına büyük zarar verdi. Piyasadaki neredeyse tüm kripto para birimlerinin değerinin düştüğü görüldü. Lider kripto Bitcoin (BTC) bile yaklaşık 15.000 dolara kadar geriledi.

Ancak, yavaş yavaş toparlanma belirtileri gösteren pazar bir parça rahatlama sunuyor. Son 24 saat içinde, büyük kripto para birimlerinin tümü tek haneli kayıplarla işlem görüyor. Öte yandan Whalestats’a göre SHIB sadece iki gün içinde 5000 yeni yatırımcı kazandı. Meme coin sahiplerinin toplam sayısı 17 Kasım’da 1.271.666 idi; 19 Kasım’da 1.276.281’e yükseldi.

Piyasa kargaşası, SHIB işlem hacminde ani bir artışı tetikledi

CoinMarketCap verilerine göre, SHIB işlem hacmi son 24 saatte %92’nin üzerinde artış yaşadı.

Shiba Inu coinmarketcap

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, meme coin’ler de dahil olmak üzere çoğu kripto para birimi son 24 saat içinde büyük bir kayıp yaşasa da, SHIB ticaret hacmi kayda değer bir sıçrama gösterdi. Gün içerisinde %92 kadar artış yaşayan işlem hacmi, şu an %79.59’luk bir artışa sahip ve bu oldukça yüksek bir oran. Son 24 saatlik işlem hacmi şu anda 195.404.458 dolar seviyesinde bulunuyor.

Ayrıca bu dönemde ölü-kullanılmayan cüzdanlara 38.213.848 SHIB gönderildi. Yakımların büyük kısmı, 26.7 milyon ve 11 milyon SHIB içeren iki büyük yakım işleminden kaynaklanıyor.

Shib yakım oranındaki artış

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.