Mart 13, 2024

Meme Coin Piyasası Yanıyor! Yeni Proje KangaMoon Bir Sonraki Bonk Olabilir mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bonk (BONK), ilk olarak 2022 yılında piyasaya sürülen Solana blok zincirinin üzerine inşa edilen en popüler meme coinidir ve yalnızca geçtiğimiz yıl %6.075,6 oranında değer patlaması yaşamıştır. Dahası, ağ üzerine inşa edilen ilk köpek temalı token olması da ona büyük bir popülerlik sağlamıştır.

Bununla birlikte, son zamanlarda, geleceği belirsiz olan KangaMoon (KANG) ön satışı kripto severler tarafından araştırılıyor.

KangaMoon (KANG) Gelecekte Ne Yapacak?

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan KangaMoon (KANG), blok zinciri ICO’su boyunca yaşanan büyüme ile proje hayata geçebilecek mi merak ediliyor. Bu süre zarfında kripto, 0,005 dolar’lık düşük bir noktadan 0,01125 dolara yükselerek %125’lik bir ön satış yükselişine geçti geleceği belirsiz.

Yaklaşan büyümesinin katalizörü, meme kripto para sektöründe benimsediği benzersiz yaklaşımdır. Ekosistem katılımcılarını gerçekten ödüllendirmek için Social-Fi unsurlarıyla beslenen topluluk odaklı bir yaklaşım getirecek. Doğrudan bir sonuç olarak, çeşitli ekosistem unsurlarıyla etkileşime girerek veya hatta sadece X (Twitter) üzerinde yorum yaparak, paylaşarak ve etkileşimde bulunarak önemli bir değer elde edebilirler. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Ön satışta 1.000.000 doların üzerinde para toplandı ve birkaç gün içinde 1,5 milyon doları geçmesi bekleniyor. Platform Ethereum üzerine inşa edilmiştir, bu nedenle yerel meme coin’i ERC20 token standardını takip eder ve çeşitli farklı cüzdanlarla uyumludur.

Bonk (BONK) %6.075,6 Büyüdü ve Solana Tabanlı En Büyük Meme Coin Oldu

Bir kripto para birimi olarak Bonk (BONK), Solana’nın üzerinde faaliyet göstermektedir ve kripto para biriminin değerinde önemli bir yükseliş trendi ile sonuçlanan yüksek oynaklığı ile öne çıkmıştır. Özellikle, sadece bir yıl içinde Bonk kriptosu %6.075,6’lık bir artış kaydetti.

Dahası, yalnızca geçtiğimiz ay boyunca Bonk fiyatı %231,7 oranında arttı. Bu yükseliş muazzamdı ve erken yatırımcılara büyük yatırım getirisi sağladı. Yine de, büyümesi bitmedi, çünkü tek bir hafta içinde Bonk kriptosu da 0,00002199 $ ‘dan maksimum 0,00004302 dolar değerine yükseldi, bu da% 42,4’lük bir artış. Sonuç olarak, Bonk fiyat tahminine göre, 2024’ü 0,000045 dolardan bitirebilir ve bu da onu girilecek en iyi meme paralarından biri haline getirir.

Özet

Bonk’un geçtiğimiz işlem seansları sırasında değerinde muazzam bir artış yaşadığı ve dünya çapındaki tüccarları etkilediği açıktır. Bununla birlikte, KangaMoon’un geleceği başarılı olacak mı yoksa hayal kırıklığına mı uğratacak merak ediliyor.

KangaMoon tokeni incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : KangaMoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?