Şubat 28, 2023

Meme Coin Mart Ayında Yükselebilir: İşte Gerekenler!

Shiba Inu (SHIB) yılın başından bu yana %55’ten fazla değer kazanarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Öte yandan kripto para traderları ve yatırımcılar ERC-20 köpek meme tokenını çevreleyen hem mevcut hem de gelecekteki gelişmeleri yakından izliyor. Bununla birlikte daha fazla büyümesini neyin etkileyebileceğini anlamaya çalışıyor.

Coinbase Raporu Açıklandı: Bu Altcoin Büyümeye Devam Ediyor!

Gerçekten de Mart ayında gerçekleşecek birkaç önemli olay, kripto para piyasası ve makroekonomik ortamdaki olumsuz duygular tarafından engellenmediği sürece, Shiba Inu’nun fiyatı üzerinde potansiyel olarak bir miktar etki yaratacak ve onu yukarı doğru itecektir.

Shibarium Beta

Resmi BONE Twitter hesabına göre, bu potansiyel olarak etkili etkinliklerden biri, Shiba Inu’nun uzun zamandır beklenen Shibarium adlı Katman 2 ekosisteminin Bone ShibaSwap (BONE) token’ını kullanacak. Mart ayı başında piyasaya sürülecek olan beta sürümünün piyasaya sürülmesidir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere SHIB ekibi betaya hazırlık olarak Shibarium Portal’ı hayata geçirdi. Kullanıcılara “beta ağındaki tüm token ve ürünlerin Sadece test amaçlı olduğunu” hatırlatarak “Shibarium ana ağ lansmanına kadar Shibarium’da bulabileceğiniz hiçbir şeyi satın almamaları” konusunda uyardı.

Bunun da ötesinde, Shiba Inu ekibi Ocak ayında, 10-19 Mart tarihleri arasında Austin, Teksas’ta düzenlenecek olan 2023 SXSW festivalinde SHIB: The Metaverse adlı Shiba Inu temalı metaverse deneyiminin özel bir sergisine davet edildiğini duyurdu.

Katılımcılar, Shiba Inu’nun metaverse’indeki 11 merkezden ilki olan WAGMI Tapınağı’nın özel bir ön izlemesine sahip olacaklar. SHIB ekibi etkinliği “SHIB’nin bir memecoin’den çok daha fazlası olduğunu gösteren önemli bir kilometre taşı” olarak nitelendirdi ve “SXSW dünyanın en iyi bilinen teknoloji ve kültür konferansları arasında yer alıyor” dedi.

Mart 2023 için açıklanan gelişmeler, finans takip platformu TradingView’deki yükseliş eğiliminin de gösterdiği gibi, Shiba Inu’nun fiyatını etkilemek için güçlü bir şansa sahip. Hem 1 haftalık hem de 1 aylık özet göstergelerinde SHIB için bir ‘satın alma’ öneriyor.

Meme coin Shiba Inu fiyat haraketi

Her şey göz önünde bulundurulduğunda, CoinMarketCap’teki kripto topluluğu oylarının çoğunluğu düşmesini beklediğinden ve PricePredictions’taki algoritmalar yalnızca küçük bir iyileşme önerdiğinden, bu olayların şu anda 0.00001262 dolardan işlem gören token üzerinde ne kadar etkili olacağını gözlemlemek ilginç olacaktır.

Kaynak : Finbold
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?