Ekim 27, 2022

Meme Coin Kritik Gelişmeye Yaklaşırken Balinalar 4 Trilyonluk Alım Yaptı!


Gizemli ve kimliği belirsiz bir Shiba Inu balinası, Perşembe günü 50 milyon dolar değerinde yaklaşık 4 trilyon SHIB satın aldı. Söz konusu işlem, meme coin için Ekim 2022’de kaydedilen en büyük balina transferi oldu. Anonim adres, 42.704.615 dolar karşılığında 3.914.263.607.418 Shiba Inu aldı.

Shiba Inu balina alımı

Balinanın kimliği gizemini koruyor ve büyük satın almanın nedeni bilinmiyor. Bununla birlikte balina, Shibarium belgelerinin yayınlanmasından önce erken bir giriş pozisyonu almış olabilir.

Büyük ETH balinaları, 2021’in ortalarından bu yana Shiba Inu alımı yapıyor ve bu yıl ayı piyasalarında bile söz konusu eğilim yavaşlamadı.

Hem balinalar hem de perakende yatırımcılar, SHIB’nin uzun vadede istenen finansal sonuçları sağlayabileceğine inanıyor. Meme coin’e olan bu kör inanç, zorlu koşullara rağmen SHIB‘yi piyasalarda ayakta tutmaya yarıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, kısa süre önce başka bir balina, 1.79 milyon dolar değerinde yaklaşık 166 milyar SHIB aldı.

Meme coin SHIB cüzdan

Ek olarak, başka bir balina Çarşamba günü yaklaşık 3.3 trilyonluk meme coin transferi gerçekleştirdi. Transferin kesin nedeni bilinmiyor: balina token’ları sadece hareket mi ettirdi yoksa satış hamlesi miydi bilinmiyor.

Shiba Inu: Shibarium ve Bone Gelişmesi

Yatırımcılar Shibarium katman-2 ağının piyasaya sürülmesinden önce erken bir giriş pozisyonu almaya istekli olduğu için SHIB satın alma baskısı altında olabilir.

Shibarium’un yönetim token’ı Bone, bu hafta %23 artışla SHIB’den daha iyi performans gösterirken, Shiba Inu sadece %10 arttı.

Bone, Shibarium ağında önemli bir kullanım alanına sahip olacak. Bu nedenle, hem Shiba Inu hem de Bone, Shibarium belgelerinin yayınlanması umuduyla toparlanıyor. Bununla birlikte, Shibarium belgelerinin yayın tarihi bilinmiyor.

Katman-2 ağını kuran şirket olan Unification, yakın zamanda Shibarium’un 2022’nin 3. çeyreğinden “kısa bir süre sonra” çıkacağını doğruladı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : watcher.guru

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?