Ekim 30, 2022

Balinalar Çantalarını Bu Meme Coin’le Doldururken Fiyat Artışı Geldi!

CoinMarketCap’e göre SHIB, haftanın en karlı üçüncü kripto para birimi oldu. Son yedi gün içinde meme coin fiyatı %26 oranında arttı, ancak bir noktada SHIB %50’lik bir yükseliş kaydetmeyi başardı.

Balinaların aldığı meme coin'ler

SHIB’nin dikkat çeken fiyat artışının büyük kısmı, diğer meme coin’lerin liderleri Dogecoin’i takip ettiği Cuma ve Cumartesi günü geldi. DOGE hafta başından bu yana %100’ün üzerinde artış yaşarken SHIB sadece %25 oranında yükselebildi. İkinci en büyük meme coin, gecikmeyi ekosistemindeki bir diğer token olan BONE’nin yardımıyla telafi etmeyi başardı.

Shiba Inu projesinde ikinci en önemli token ve merkezi olmayan ShibaSwap borsasının ana token’ı olarak kabul edilebilecek BONE da hafta sonunda %20 oranında değer kazandı.

Meme coin fiyat hareketi

Yükseliş yolunda, SHIB fiyatı son ayların kritik fiyat seviyelerini neredeyse mükemmel bir şekilde test etti. SHIB 0.0000106 dolar alanından başladı ve hızlı bir şekilde 0.0000117 dolar seviyesine ulaştı, burada bir miktar konsolidasyon yaşadıktan sonra 0.000014 dolara yükseldi.

Ne yazık ki, bu seviyenin kırılması başarılı bir sonuç vermedi ve SHIB fiyatı %10.5 oranında düzeltme yaşadı. Bununla birlikte, başarısız kırılma bu seviyenin ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha kanıtladı. Bununla birlikte kripto piyasasındaki gelişmeler benzer şekilde devam ederse, muhtemelen bu zirveyi frenlemek için başka bir girişim bekleyebiliriz.

Balinaların Gözdesi

WhaleAlert tarafından yayınlanan yakın tarihli bir tweet’e göre, en büyük 100 Ethereum balinasının toplam SHIB bakiyesi yeniden 100.000.000 dolar seviyesinin yeniden üzerine çıktı. Bu yükseliş, bu haftaki büyük fiyat artışından sonra gerçekleşti.

Balina izleme platformu WhaleAlert tarafından 28 Ekim tarihinde paylaşılan bilgilere göre en büyük 100 balina sadece 89,781,650 dolar değerinde SHIB sahibiydi. Söz konusu balinalar SHIB bakiyelerini arttırdı ve miktar yeniden 100.000.000 doların üzerine yükseldi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?