Kasım 3, 2022

7 Trilyonluk Yakım Gelen Meme Coin: Ekipten Yeni Yakım Önerisi Geldi!

Baby Doge Coin’in arkasındaki geliştirme ekibi, ağır yakım etkinliklerine rağmen meme coin için yeni bir yanık portalı başlatmayı düşünüyor.

Baby Doge Coin, girişimi bugün bir tweet ile açıkladı. Baby Doge Coin ekibi, meme coin yakım gerçekleştiren kullanıcıları NFT’ler ile ödüllendirmeyi planlıyor. Ancak ekip, topluluk üyelerinden söz konusu plan hakkındaki fikirlerini yorum bölümünde paylaşmalarını istedi.

“Bir yakım portalı yaparsak, kullanıcıları daha fazla token yakmaya teşvik etmek için hangi yaratıcı yolları kullanabiliriz? Öneriler şunları içerir: token’ları yakmak için alınan bir NFT, NFT katmanları. Fikirlerinizi duymak istiyoruz!” 

BabyDoge Sahipleri Ne Tepki Verdi?

Topluluğun büyük bir kısmı, Baby Doge Coin ekibi tarafından paylaşılan fikri destekledi. Ancak, bazı kullanıcılar, ekibin yakım etkinliklerini nasıl hızlandırabileceği konusunda farklı önerilerde bulundu. Bir Twitter kullanıcısı, token markası altında bir mağaza açarak BabyDoge’un popülaritesini artırmanın en iyi yol olduğunu belirtti.

Meme Coin Yakım Programı

Baby Doge Coin ekibinin, yakım yoluyla toplam BabyDoge arzını azaltmaya büyük ölçüde katkıda bulunduğunu belirtmekte fayda var. Temmuz ayında ekip, kripto sektöründe şimdiye kadarki en büyük token yakım işlemini gerçekleştirdi ve tek bir işlemde 50 katrilyon coin yaktı.

Ekim ayında Baby Doge Swap adlı merkezi olmayan borsasını başlattı. İki gün sonra ekip, DEX ücretlerinin bir kısmını token’ı satın almak ve yakmak için ayıracağını bildirdi. Bu bitmeyen yakım çabaları, Baby Doge Coin’in en yüksek yakım oranına sahip kripto para projesi yaptı.

[irp posts=”67622″ ]

BabyDoge yakımları SHIB’i gölgede bırakıyor

Yukarıda da belirttiğimiz üzere BabyDoge topluluğu, token’larını dolaşımdaki arzdan çıkarma konusunda oldukça aktif. BabyDoge yakım işlemlerini düzenli olarak bildiren @babydogeburn_ hesabına göre, topluluk son 24 saat içinde 8,386,965,659,550 meme coin’i dolaşımdan çıkardı. Bu yaklaşık 10.886 dolar değerinde. Bunu SHIB ile karşılaştırırsak: benzer zaman diliminde SHIB topluluğu 15,969,367 meme coin yakımı gerçekleştirdi. Bu, 191 dolara eşdeğer.

Shib yakım oranındaki artış

Baby Doge Swap TVL 30 Milyon Doları Aştı

Bunların yanında Baby Doge Swap, yatırımcıların yanı sıra en iyi kripto projelerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Bugün yapılan bir duyuruya göre, Baby Doge Swap’ta kilitlenen toplam değer (TVL) 30 milyon doları aştı. Başarı, bir aydan kısa bir zamanda geldi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?