7 Trilyonluk Yakım Gelen Meme Coin: Ekipten Yeni Yakım Önerisi Geldi!

0
7 Trilyonluk Yakım Gelen Meme Coin: Ekipten Yeni Yakım Önerisi Geldi!

Baby Doge Coin’in arkasındaki geliştirme ekibi, ağır yakım etkinliklerine rağmen meme coin için yeni bir yanık portalı başlatmayı düşünüyor.

Baby Doge Coin, girişimi bugün bir tweet ile açıkladı. Baby Doge Coin ekibi, meme coin yakım gerçekleştiren kullanıcıları NFT’ler ile ödüllendirmeyi planlıyor. Ancak ekip, topluluk üyelerinden söz konusu plan hakkındaki fikirlerini yorum bölümünde paylaşmalarını istedi.

“Bir yakım portalı yaparsak, kullanıcıları daha fazla token yakmaya teşvik etmek için hangi yaratıcı yolları kullanabiliriz? Öneriler şunları içerir: token’ları yakmak için alınan bir NFT, NFT katmanları. Fikirlerinizi duymak istiyoruz!” 

Rehber İçeriği

BabyDoge Sahipleri Ne Tepki Verdi?

Topluluğun büyük bir kısmı, Baby Doge Coin ekibi tarafından paylaşılan fikri destekledi. Ancak, bazı kullanıcılar, ekibin yakım etkinliklerini nasıl hızlandırabileceği konusunda farklı önerilerde bulundu. Bir Twitter kullanıcısı, token markası altında bir mağaza açarak BabyDoge’un popülaritesini artırmanın en iyi yol olduğunu belirtti.

Meme Coin Yakım Programı

Baby Doge Coin ekibinin, yakım yoluyla toplam BabyDoge arzını azaltmaya büyük ölçüde katkıda bulunduğunu belirtmekte fayda var. Temmuz ayında ekip, kripto sektöründe şimdiye kadarki en büyük token yakım işlemini gerçekleştirdi ve tek bir işlemde 50 katrilyon coin yaktı.

Ekim ayında Baby Doge Swap adlı merkezi olmayan borsasını başlattı. İki gün sonra ekip, DEX ücretlerinin bir kısmını token’ı satın almak ve yakmak için ayıracağını bildirdi. Bu bitmeyen yakım çabaları, Baby Doge Coin’in en yüksek yakım oranına sahip kripto para projesi yaptı.

İlgili Haber  199 Katrilyonluk Meme Coin Yakımı: Kripto Piyasasının "Yakım Kralı" Belli Oldu

BabyDoge yakımları SHIB’i gölgede bırakıyor

Yukarıda da belirttiğimiz üzere BabyDoge topluluğu, token’larını dolaşımdaki arzdan çıkarma konusunda oldukça aktif. BabyDoge yakım işlemlerini düzenli olarak bildiren @babydogeburn_ hesabına göre, topluluk son 24 saat içinde 8,386,965,659,550 meme coin’i dolaşımdan çıkardı. Bu yaklaşık 10.886 dolar değerinde. Bunu SHIB ile karşılaştırırsak: benzer zaman diliminde SHIB topluluğu 15,969,367 meme coin yakımı gerçekleştirdi. Bu, 191 dolara eşdeğer.

Shib yakım oranındaki artış

Baby Doge Swap TVL 30 Milyon Doları Aştı

Bunların yanında Baby Doge Swap, yatırımcıların yanı sıra en iyi kripto projelerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Bugün yapılan bir duyuruya göre, Baby Doge Swap’ta kilitlenen toplam değer (TVL) 30 milyon doları aştı. Başarı, bir aydan kısa bir zamanda geldi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın